VII Ogólnopolski Festiwal Ognia – Ostróda, 4-8 sierpnia 2010

Opublikowano:

festiwalognia_kuglarstwoVII Ogólnopolski Festiwal Ognia, czyli największa impreza kuglarska w Polsce już za niecałe dwa tygodnie! Wydarzenie, które dla wielu stało się wakacyjną tradycją odbędzie się w dniach 4-8 sierpnia 2010 w malowniczej Ostródzie. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, liczna oferta warsztatowa a także duży obiekt treningowy, czynny całą dobę. Dzięki swojej specyfice impreza skierowana jest dla wszystkich osób zajmujących szeroko pojętymi sztukami kuglarskimi.

Organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek o których na bieżąco informują zarówno na forum jak i na oficjalnym profilu w serwisie Facebook.

www.festiwalognia.pl
www.facebook.com/festiwalognia

Czas trwania: 4-8 sierpnia 2010
Koszt: 40 zł (35 zł w przedsprzedaży)
Zakwaterowanie: szkoła przy hali sportowej
Miejsce:
Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji
Ul. Tadeusza Kościuszki 22A
14-100 Ostróda
oraz
Gimnazjum nr 2 im. Zdzisława Krzyszkowiaka
ul. Tadeusza Kościuszki 22

Nowością jest możliwość wcześniejszej rejestracji internetowej, dzięki której uczestnicy mają możliwość dokonania tańszej opłaty festiwalowej, zamówienia koszulki a także wyboru identyfikatora.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tej imprezie, początkujących, zaawansowanych a także osoby, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z kuglarstwem. u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie festiwalowej: www.festiwalognia.pl

Temat na forum: http://kuglarstwo.pl/foru…2010-vt7773.htm

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.