Poradnik Monocyklisty – wydany

Opublikowano:

poradnik monoPo paru latach zbierania wiedzy i roku konkretnych przygotowań, wreszcie mogę się pochwalić gotowym poradnikiem. Na ponad 50 stronach pomagam wybrać odpowiedni sprzęt oraz części do niego, opisuję najczęstsze awarie i sposoby konserwacji. Jeden dział poświęcony został w całości nauce jazdy (krok po kroku), zobrazowanej licznymi ilustracjami. Książeczka zawiera wiele informacji dodatkowych, ciekawostek, bardziej lub mniej przydatnych informacji. Na końcu zamieściłem leksykon pomocny w zrozumieniu żargonu jakim posługują się monomaniacy. Całość pisana była ze szczególnym uwzględnieniem osób właśnie zaczynających swoje przygody z jednym kołem. Koniec końców wyszedł poradnik, z którego mogą skorzystać także zaawansowani monocykliści. Z racji ograniczonej ilości egzemplarzy postanowiłem obdarować swoją wiedzą w pierwszej kolejności tych, co pomagali mi ją zdobywać oraz wszystkich co zaczynają i zdecydowali się właśnie na zakup monocykla. W zależności od zainteresowania postaram się dodrukować więcej egzemplarzy.

skomentuj | historia tworzenia | spis treści | pozycja w sklepiku.

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.