15 maj, 2014 przez

OFCA


Zapraszamy wszystkich pozytywnie zakręconych na 1. edycję OFCA: Oleśnickiego Festiwalu Cyrkowo Artystycznego, który odbędzie się w terminie 1­-3 sierpnia w Oleśnicy ­ urokliwym mieście położonym ok. 20 km od Wrocławia. OFCA to połączenie festiwalu ulicznego, konwencji żonglerskiej, urban highline oraz sceny fireshow.

W ramach festiwalu odbędą się warsztaty: m.in. żonglerki dla zaawansowanych (Billbombadill), Hula­Hop (Kafri Cocktail www.youtube.com/watch?v=ynKMygiC3i0) czy Tisu (Katarzyna Donner).

Lista warsztatów nie jest jeszcze zamknięta. Informacje o kolejnych potwierdzonych warsztatach będziemy umieszczać na naszym profilu www.facebook.com/festiwalofca ­ zapraszamy do polubienia!

Jedną z atrakcji będą pokazy zaproszonych artystów:

i wielu innych.

Dla miłośników slackline i highline będą rozwieszone taśmy między Ratuszem a oknami okolicznych kamiennic oraz zostanie udostępniony park slakowy na terenie Amfiteatru nad stawami.

Zapraszamy również do nadsyłania zgłoszeń do konkursu OFCA Fireshow, w którym nagrodą główną jest 3000 zł.

Artystom akompaniować będą występy muzyków ­ m.in. Kapeli Timingeriu

Dla uczestników festiwalu zapewniamy możliwość skorzystania z całodobowego dostępu do sali gimnastycznej wraz z miejscem do spania (trzeba zabrać śpiwory i karimaty) ­ bilet na trzy dni 5zł. Szczegółowy harmonogram imprezy pojawi się niebawem na fanepage’u OFCA!

Więcej o bas

Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła