13 sie, 2008 przez

II mono zawody (23.24 sierpnia 2008/ Kraków- Kryspinów)


mono KryspinówMiło mi zaprosić wszystkich mono-maniaków i mono-maniaczki na drugą edycję zlotu i zawodów na jednym kole. Ta edycja odbędzie się nad zalewem Kryspinów, w tym samym miejscu co poprzedni zlot żonglerski.
W programie między innymi zobaczymy:

Trial: dla zawodników przygotowane zostaną przeszkody o różnym stopniu trudności.
Zadaniem każdego z uczestników będzie pokonanie jak największej ich ilości w czasie wyznaczonym do tego. Do każdej przeszkody można podchodzić dowolną ilość razy do skutku, dzięki temu każdy z monocyklistów uczy się czegoś nowego.
Speed Trial: Każdy z zawodników ma do pokonania identyczny tor przeszkód ułożonych w określonej kolejności. Wygrywa ten, kto zrobi to szybciej. W przypadku gdy żaden z uczestników nie pokona całej trasy, wygrywa ten, który pokona najwięcej przeszkód (dojedzie najdalej). Każdy ma tylko jedną próbę.
Skok wzwyż: Przeskakiwanie nad poprzeczką, która jest stopniowo podnoszona do wyłonienia zwycięzcy, który przeskoczy największą wysokość.
Skok w dal: Skok z miejsca lub rozbiegu w dal, do pokonania jest określona odległość. Kto pokona większą – wygrywa.
Muni: Downhill z przeszkodami. Liczony jest najlepszy czas. Trzeba podejść do każdej z przeszkód, chodź nie trzeba ich zaliczyć.
Szranki monocyklowe: Dwóch monocyklistów najeżdża na siebie z naprzeciwka trzymając piankową kopię w ręcę. Należy zrzucić przeciwnika z monocykla.
Walka: Wszyscy zawodnicy jeżdżą jednocześnie i starają się zrzucić innych z monocykli. Wygrywa ten, kto zostanie ostatni na monocylku.
Wyścigi: Wyścigi z podziałem na wielkość koła. Na określonym odcinku. Wygrywa ten, kto szybciej dojedzie.

Będzie mnóstwo nagród do wygrania oraz dodatkowych atrakcji towarzyszących. Koszt udziału w zawodach to 40zł. Dla widzów wstęp 5zł. Zawodnicy proszeni są o wcześniejszą rejestracje

Oficjalna strona: jednokolo.pl
dyskusja

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.