26-28 czerwca FUSiA Kielce

Opublikowano:

fuksiaW ciemnym tunelu zwanym świętokrzyskie wreszcie zatliła się lampka kuglarstwa. Oto oficjalnie przedstawiamy Wam Festiwal Sztuk Ulicznych i Alternatywnych, który odbędzie się w dniach 26-28 czerwiec w Kielcach na terenie Bazy Zbożowej.
Pierwsze zajęcia kuglarskie zaczynamy w piątkowe popołudnie. W sobotę od rana startujemy z zajęciami plastycznymi, m.in. tworzenie masek teatralnych, rysowanie mandali na bazie odrysu ciała, czy tworzenie wielkich puzzli. Około godz. 15:00 zaczyna się jedenasta edycja Hasarapasy. Impreza organizowana jest przez „Kiniora” oraz teatr Ecce Homo. Ustawione będą trzy sceny na których do późnego wieczora grać będą zespoły wszelkiej maści. Od reggae, przez hip hop do metalu i folku. Każdy znajdzie coś dla siebie.. Na sam koniec dnia przewidziany jest koncert zespołu Izrael. W niedziele odbędzie się kolorowa parada przez ul. Sienkiewicza z udziałem kuglarzy, mimów i reszty festiwalowych sztukmistrzów. Około godz. 17:00 próbujemy pobić rekord plucia ogniem na tak zwanego „kolejarza” z murów Pałacu Biskupów, natomiast tuż przed zmrokiem na Placu Wolności odbędzie się otwarty konkurs grup ogniowych, gdzie przewidywana główna nagroda wynosi 1000zł. Wstęp na imprezę- 0 zł

Formularz zgłoszeniowy | Dyskusja: [2009.06.26-28] FSUiA w Kielcach.

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.