25-27.06 Festiwal Jedno Koło Chrzelice 2010

Opublikowano:

chrzelice monocyklJuż niedługo bo 25 czerwca rozpocznie się Festiwal Jedno Koło Chrzelice 2010. Jest to największa w kraju impreza dla monocyklistów.

W czasie festiwalu obchodzić będziemy 40 lecie monocyklingu w Chrzelicach.

W czasie trzech dni Festiwalu odbędą się m.in.

Międzynarodowe zawody w trialu monocyklowym z wykorzystaniem naturalnych przeszkód, od prostych po bardzo wymagające, stawiające w yzwanie najlepszym.

Międzynarodowe zawody sprawnościowe m.in.

Wyścigi ze slalomem, speed trial, mocowanie, skok wzwyż, skok w dal, muni (zjazd z Biskupiej Kopy)

Konkurencje nagradzane pucharem Zamku w Chrzelicach

Wycieczka Monocyklem przez Góry Opawskie na Biskupią Kopę 8 89 m n.p.m.

Chrzelicka szkółka monocyklowa dla początkujących, oraz chcących doskonalić swoje umiejętności pod okiem instruktora. Będą też prowadzone warsztaty przygotowujące do egzaminów sprawnościowych. Wśród uczestników szkółki zostanie rozlosowany monocykl oraz dodatkowe nagrody.

Flatland, czyli pokazy mistrzów jednego koła z kraju i zagranicy

Imprezy integracyjne przy ognisku i muzyce.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie http://jednokolo.pl/festival lub w wątku na forum: One Wheel Festival Chrzelice 2010 – 25-27 czerwca 2010.

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.