13 Sie, 2013 przez

Wściekłe Samobójstwo


Berserk Suicide –to ciekawa odmiana samobójstwa (czyli triku, w którym puszczany jest kijek lub oba kijki). Poniżej videotutorial, a pod nim opis tekstowy

Potrzebne umiejętności – Trapez i Słońca
Poziom trudności – 2/5

Polecam uczyć się Berserka najpierw do 2 lub 3 kroku, żeby ogarnąć ruch (pattern). Potem można oczywiście dołożyć krok 4 😉 (kroki pod filmikiem)

1. Kijki w prawej ręce. Złap lewą ręką środek sznurka (między kijkami a diabolo) i zrób lewy trapez.
2. Trzymając sznurek, odwiń trapez i zrób dwa słońca (prawie 720 stopni odwrotnie do ruchu wskazówek zegara).
3. Następnie zrób słońce zgodnie z ruchem wskazówek zegara (kiedy diabolo będzie w najwyższym punkcie tego słońca, puść sznurek i weź jeden kijek z prawej do lewej.
4. Gdy diabolo będzie w najniższym punkcie słońca zacznij przygotowywać się do samobójstwa (puszczania prawego kijka). Wypuść go dość mocno kiedy diabolo jest odchylone trochę więcej niż 90 stopni od pierwotnego położenia.

Miłego diabolowania.

 

Bartek Bilejczyk

Więcej o Bartek Bilejczyk

Żonglerką zainteresowałem się na początku 2013r. i od tego momentu rozwijam swoje umiejętności. Postanowiłem założyć stronę internetową, a ponadto kanał na YouTube - jakzonglowac, gdzie dodaję tutoriale żonglerskie i uczę ludzi. Poza tym interesuję się ekonomią, koszykówką (głównie NBA) i rozwojem osobistym. Ściągnij też moją aplikację na Androida - Żongluj z jakzonglowac.pl !!