15 gru, 2015 przez

Zróbmy to inaczej!


zróbmy to inaczej - nowatorskie sztuczki karciane

To najgorętszy tydzień przed swiętami. Także i my nie próżnujemy. Jesteśmy na półmetku naszych świątecznych innowacji. Zanim przejdziemy do takich nowości, jak sprzęt ogniowy zobaczmy pięć niewątpliwie oryginalnych i niezmiernie symatycznych sztuczek karcianych.

 

piękna i koń - sztuczka magicznaPiękna i Koń

Piękna i Koń jest żartobliwą formą sprawdzenia pamięci widzów. Pokazujesz im trzy karty, które wydawałoby się, że utworzą piękną kobietę, lecz po ułożeniu ich na stole wystarczy jeden magiczny gest i okazuje się, że tak naprawdę od samego początku był to…(zobacz więcej)

 

 

szybkie odbitki -presto printo

Szybkie Odbitki

Szybkie Odbitki (Presto Print, presto printo) swego czasu był bardzo popularnym efektem, gdy pierwszy raz pojawił się na rynku. W dzisiejszych czasach wychodzi tak dużo różnego rodzaju nowości, że tego typu perełki zostają niesłusznie zapomniane!
Szybkie Odbitki to bardzo dobry efekt, w którym iluzjonista prezentuje puste karty…(zobacz więcej)

 

dziurawa karta Bicycle

Dziurawa Karta

Gaff – Dziurawa Karta, to specjalna sztuczka karciana, w której w zwykłej karcie iluzjonista robi prawdziwą dziurę, a potem ją zdejmuje z karty i przenosi w inne miejsce.
Oczywiście może ją przesuwać w różne miejsca karty żeby potem ją w magiczny i …(zobacz więcej)

 

 

antack atak mrówek

Antack – Atak Mrówek

Atak mrówek, lub inaczej mrówatak lub po angielsku anttack! Cóż można tutaj więcej powiedzieć? Chcesz pokazać normalnie sztuczkę widzowi, a tu nagle na kartę podpisaną przez Twojego pomocnika wchodzą mrówki… Na szczęście można je zrzucić z karty, ale wtedy lądują wszędzie na stole, ale w trzecim wymiarze! Już chyba wolałem, jak były nadrukowane na tej karcie…(zobacz więcej)

 

skrzyżowane pudełka bicycle - sztuczka magiczna

Skrzyzowane Pudełka Bicycle

Skrzyżowane Talie to rekwizyt typowo pod iluzję kontaktową. Dzięki niemu będziesz w stanie zaprezentować efekt, który złamie podstawowe prawa fizyki. Spójrz zresztą na zdjęcie i wyobraź sobie, że w takich dwóch złączonych pudełkach można trzymać dwie talie…
Jakby tego było mało, to Skrzyżowane Talie to również efekt karciany(zobacz więcej)