ŻELKA 2014 Z HULA-HOOP

Opublikowano:

Czy przygotowujecie się już na wyjazdy na German Hoop Convention, European Juggling Convention, Austrian Hoop Convention i Hoopurbię? Tak? Nie…? To może w takim razie planujecie po majówce wyskoczyć do Lublina. Od 8 do 11 maja będzie tam trwała Żonglerska Lubelska Konwencja zwana ŻeLKą, a wraz z nią II Ogólnopolski Zlot Hula-hoop! ŻeLKa to coroczne spotkanie sympatyków sztuki Nowego Cyrku czyli żonglerów, ekwilibrystów, artystów fireshow i wielu innych dziedzin. Atrakcji tam będzie dostatek, szczególnie dla hula-hooperów początkujących i zaawansowanych: warsztaty, min. z multi – obręczami czy taneczny flow. Podczas igrzysk kuglarskich planowane są specjalne konkurencje z hula-hoop.

Do tego gala z międzynarodowymi gośćmi, open stage (także z ogniem) i duuuuużo treningów. Hala treningowa otwarta będzie 24 na dobę, wysoka i przestronna, z prysznicami i toaletami. Oprócz tego miasteczko slackliningowe, materace dla akrobatów, firespace dla ogniowców oraz nocleg dostępny na miejscu w postaci pola namiotowego. Aż tyle dobra w Lublinie!

Pośród instruktorek na Żelce spotkacie Emilkę Pieśkiewicz oraz Ilonę Kędracką – bohaterkę tego filmu:

Oraz naszą wspaniałą krajową ekipę hulahoopową :)

Szczegółów szukajcie na Facebookowym profilu wydarzenia.

Miejsce: Lublin, Hala Sportowa KUL, ul. Konstantynów 1G

Czas: 8-11 maja 2014

Zdjęcie na samej górze to swego rodzaju wyraz uznania dla kuglarzy, cyrkowców i użytkowników powietrznego hula-hoop. Bo tak mi się jakoś skojarzyło. Wypożyczone od Leather and Lace Creative z Kate Field & Bailey Cutts. A teraz możecie już pakować obręcze :)

Jeszcze więcej o hula-hoop na Hulajdusza!!

Podobne wpisy