Zarejestruj się na Ostródę!

Opublikowano:

Nasz ulubiony Festiwal Ognia już stoi otworem. Ruszyła prejerestracja, więc spokojnie można sobie zaklepać miejsce na zlocie kuglarzy. Zrobisz to tutaj.

Poza tym znamy już nieco szczegółów wydarzenia.  Po pierwsze zobacz, jak wygląda ono w kalendarzu w towarzystwie innych kuglarskich wydarzeń. Po drugie zobacz co cię na festiwalu czeka.
Po raz pierwszy pojawi się oficjalna gala z występami znanych i lubianych polsich kuglarzy i cyrkowców. Na ten przykład Maciek Czarski lub Sokołowski, albo taki chociażby Sebastian Frodyma.

Do grona pamiątek dołączą plakietki. Wprawne oko zauważy, że nazwa festiwalu wydłużyła się do Ogólnopolskiego Festiwalu Ognia i Kuglarstwa.

Festiwal Ognia plakietki

Oraz oczywiście, kochane przez wszystkich, wypasione koszulki ostródzkie. Zauważ, że w tym roku, za pomocą sztuki nowoczesnej powstała koszulka, której nie da się poplamić.

Festiwal Ognia Ostróda koszulka

Dla włąścicieli aparatów fotograficznych (czyli w sumie każdego) przygotowany został konkurs na zdjęcie z festiwalu. Można przeczytać o nim na buku festiwalu.

Wstępny program jest już wystarczająco bogaty, acz przybyć może więcej atrakcji:

Wtorek:
12.00 Otwarcie szkoły oraz hali
Wstępne spotkanie z uczestnikami
Noc filmowa

Środa:
Warsztaty
Przygotowania do finału
Oficjalne otwarcie
Igrzyska żonglerskie

Czwartek:
Warsztaty
Przygotowania do finału
Fire Space
Konkurs Fotograficzny

Piątek:
Warsztaty
Przygotowania do finału
Próba generalna finału
Finał
Wspólne zdjęcie uczestników

Sobota:
Aukcje Kuglarstwa.pl
Warsztaty
TEDx
Gala
Open stage

Niedziela:
Pozostałe warsztaty
Zamknięcie festiwalu

Tak więc rejestruj się czym prędzej. Dlaczego warto? Poza tym, że zaklepiesz sobie koszulkę, wesprzesz festiwal. Na stronie możemy przeczytać też, ze jest w tedy taniej. Więcej powodów można zobaczyć bezpośrednio na stronie rejestracji. Tymczasem podam nasz ulubiony powód: bo Ostróda jest super!

Podobne wpisy