Zarabiaj z Kuglarstwem!

Opublikowano:

zarabiaj z Kuglarstwem

Weź od nas trochę pieniędzy na zakupy…

 

   Teraz za każdy zakup i każdą opinię o produkcie w sklep.kuglarstwo.pl otrzymujesz DoCzapy, a DoCzapami możesz płacić za kolejne zakupy. Różnicę zauważysz bardzo szybko. Już po jednym zakupie za 40 złotych i wystawieniu 14 opinii możesz wymienić swoje DoCzapy na zestaw złożony z żetonu Bicycle, karty gaff i sznurka do iluzji albo nos klauna i małe bańki mydlane.
Komentować możesz także te produkty, które sprzedajemy, ale Ty masz je z innego źródła – ważne tylko, żeby były Ci znane, a Twój komentarz zawierał przynajmniej jedno pełne zdanie z Twoją opinią.

zarabiaj-z-kuglarstwem-instrukcja2
Promocyjny przelicznik 4 DoCzapy za jedną opinię ważny do końca 2016 roku.

   Jakby tego było mało, punkty można łączyć ze zniżkami, które naliczają się automatycznie od momentu zarejestrowania konta w sklepie i rosną ciągle wraz z historią Twoich zakupów (nigdy ich nie resetujemy). Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, pewnie masz już kilka procent zniżki. A jeśli użytkowniczką jesteś od dawna i Twoja zniżka urosła np. do 10% przy każdej wizycie w sklepie, to już po jednej takiej transakcji za punkty kupisz gąbczaka lub rusałkę do żonglowania.

Cenę produktu w DoCzapach zobaczysz po najechaniu kursorem na cenę.cena w DoCzapach

Gwarancja najniższej ceny

 

W kuglarstwie oferujemy produkty o najwyższej jakości z gwarancją najniższej ceny. Jeśli mimo wszystko znajdziesz taniej, obniżymy końcową cenę i zwrócimy Ci 10% różnicy. Szczegóły programu przeczytasz na karcie każdego produktu klikając w link gwarancja najniższej ceny.

 

…i zarabiaj z Kuglarstwem

 

   Co, jeśli chcesz pieniądze po prostu wziąć do kieszeni? Żaden problem – możesz przystąpić do naszego programu partnerskiego. Wystarczy, że będziesz polecać nas w internecie, podając do nas link np. na swoim blogu, facebooku lub stronie. Dostaniesz 5% wartości zakupów zrobionych przez osoby, które w Twój link kliknęły. Z tak zarobionymi pieniędzmi możesz zrobić, cokolwiek zechcesz – poważnie zarabiać na lokacie, lub wypłacić w bankomacie i złożyć z nich origami.

Jak zacząć zbierać DoCzapy? – przeczytaj tu.

 

 

Podobne wpisy