Zapraszamy na hoop dance Pod Kwadratem

Opublikowano:

Święta minęły, ale to nic. Czeka nas jeszcze kilka dni słodkiego wypoczynku. Połowę (no, prawie…) tych Świąt spędziłam bez prądu, więc nie było okazji, by życzyć Wam wesołych i zdrowych, przepraszam! Tym nie mniej serdeczne – już teraz – noworoczne życzenia składam Wam w niniejszym wpisie :) Żeby motywacji nigdy nie brakowało, żeby Wasze treningi były nieprzerwanym flow, żeby nowe sztuczki udawały się już od pierwszego podejścia (ewentualnie od drugiego i trzeciego). Żeby hula-hoop zawsze było zabawą, i to taką, która się nie nudzi. Życzę Wam wielu okazji do spotkań hulahoopowych, zwłaszcza takich, w których uczestniczyć będą największe talenty, krajowego i światowego formatu. Życzę Wam wreszcie nowych wspaniałych kółek, bo przecież nie ma czegoś takiego, jak zbyt wiele hula-hoop! (szczególne przesłanie dla mężów, narzeczonych itd.).

Przy okazji Świąt (bo przecież trzeba będzie już za moment zrzucić te świąteczne kalorie!) chciałabym przypomnieć Wam o hulahoopowych treningach, które odbywają się w soboty o godz. 10:00 w sali szkoły tańca Pod Kwadratem, przy Al. Grunwaldzkiej 355 w Gdańsku. Zapraszamy wszystkich, którzy z hula-hoop mieli do czynienia – bo w gromadzie raźniej, i można wymieniać się trickami, udoskonalać je i stworzyć coś nowego razem – jak również tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z hoop dance. Bo zawsze będzie obok ktoś, kto doradzi albo dopomoże! Zwykle mamy ze sobą kilka zapasowych kółek, więc brak sprzętu nie stanowi żadnej przeszkody. Za wynajem sali płacimy 15 zł od osoby, ale możemy ćwiczyć do oporu, zwykle 1,5-2 godziny. Jest muzyka, są lustra, jest duża przestrzeń i wysoki sufit, czyli wszystko to, czego hooperska dusza zapragnie.

Za te spotkania serdecznie dziękuję naszej wspaniałej, rosnącej w siłę ekipie! Dzięki Wam treningi hulahoopowe w Trójmieście znowu są możliwe! Przede wszystkim więc Ilonie za upór i znalezienie sali do ćwiczeń – i za zarażanie świata hulahoopową gorączką :) I Wam – Dziewczyny za tyyyle pozytywnej energii i za to, że jesteście z tygodnia na tydzień coraz lepsze! No i specjalne podziękowania dla Agi za cudowny prezent na Święta! Zobaczcie:

blog1

Do zobaczenia już po Świętach (długich…): 10 stycznia o 10:00!

PS. Warto też zaglądać na FB, bo w przypadku zmiany planów (na przykład braku dostępności sali) informacje najszybciej się tam pojawiają. Tutaj profil Hulajduszy.

A na zachętę – Ilona i multi-hoop :)

blog3

Jeszcze więcej o hula-hoop na Hulajdusza!!

Podobne wpisy