Zapisy na EJC 2014

Opublikowano:

Już niebawem uruchomiony zostanie system pre-rejestracji na EJC 2014!
W związku z tym podano informacje o kosztach i etapach sprzedaży biletów. Będą cztery, w których cena będzie stopniowo rosła aż do dnia rozpoczęcia imprezy.

Cytując organizatorów:

„Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że nie przewidujemy rozwiązań umożliwiających obniżenie ceny biletu (przez wolontariat na rzecz imprezy, prowadzenie warsztatów czy w jakikolwiek inny sposób). Ceny biletów  odzwierciedlają wysoką wartość konwentu. Mamy nadzieję, że wszyscy jego uczestnicy dołożą również wszelkich starań aby jego przebieg był jak najbardziej pozytywny. To właśnie  ten duch czyni nas wspólnotą i wyróżnia naszą imprezę.”

cennik ejc 2014

 

Wymagania wiekowe: Aby skorzystać z biletu dla dziecka lub młodzieży, uczestnik musi być we wskazanych granicach wiekowych do 19 lipca 2014 roku. Weryfikacja wiekowa odbędzie się na miejscu na podstawie ważnego dokumentu (np. paszportu lub dowodu osobistego).

W czasie pre-rejestracji będzie również możliwy zakup koszulek i bluz z wyjątkowej edycji oficjalnych gadżetów EJC 2014, dostępnych wyłącznie dla uczestników konwentu. Warto zwrócić uwagę, że zakupy będzie można odebrać jedynie na miejscu, w czasie konwencji – nie będzie prowadzona wysyłka.

Link do rejestracji: https://prereg.eja.net/

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.