Z dziennika Stokrotki – NIEDZIELNI PAJACE

Opublikowano:

Z dziennika Stokrotki - NIEDZIELNI PAJACENiedziela okazała się dla nas dniem działań i pokazów. Pierwszy pokaz dzienny- występowaliśmy dwa razy. Wielka publiczność i wielkie brawa – tu się tak fajnie występuje.-Podzieliliśmy się na dwie grupy uliczne i występowaliśmy na zmianę. Nasza ekipa.- Nico, ja , anaelle i sara – akordeon , kontersjonizm , hulahop, chodzenie po linie. I druga grupa Irmi i Brady czyli glówni inicjatorzy big underwear social tour, którzy występowali ze spektaklem dziennym- i wieczornym fireshow. Podczas finału ich dziennego przedstawienia Brady czyli BOMBARINO GRAVITINI utrzymuje się na rola-boli na wysokim stołku a na czole balansuje …taczką. Podczas finału fireshow przy muzyce z bonanzy i stroju sexy-cowboya tańczy z wielkim płonącym lasso…no ten cowboy od 26 lat robi przedstawienia na ulicy, wiec to już dluuuuuugie doświadczenie…
Oprócz nas na placu -niezmordowanie po kilka godzin występowali klowni. Lokalni pajace to tradycja meksykańska- kolorowi z trochę innymi typami nosów ( bardziej spłaszczone i szpiczaste ) co weekend pojawiają się na głównym placu PUEBLI i robią animacje z publicznością.
Dziś tez od rana ruszyła budowa naszej konstrukcji na trapez i chustę. Jest sporo pracy z tym – ale tez wszyscy są bardzo zmotywowani , by konstrukcja powstała.

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.