23 lis, 2010 przez

Z dziennika Stokrotki – DZIWNA PARADA


BIG UNDERWEAR SOCIAL TOURBIG UNDERWEAR SOCIAL TOUR wyprawa kuglarzy od Meksyku do Panamay ,,DZIWNA PARADA”

Mamy świetne miejsce do treningów -duży taras powykładany matami , wysoki, aż do nieba, w starym budynku. Ktoś z naszych gospodarzy opowiadał , ze ten budynek był przeznaczony kiedyś do postoju koni, które były głównym środkiem transportu w mieście. Dziś konie zostały zastąpione garbusami. Na ulicach PUEBLI można zobaczyć wiele volkswagenów ,,garbusów”, ponieważ tutaj jest fabryka tych aut.
Wieczorem Irmi i Brady ruszyli do centrum by robić fire-show. Okazało się, że w piątek można robić spektakl dopiero od 21- a myśmy byli o 19. Czasem tutaj tez potrzeba mieć zezwolenie żeby występować, na szczęście dzięki stowarzyszeniu RODARA- wszystko jest łatwiej załatwić.
Nie zrobiliśmy tego wieczoru pokazu, ale wzięliśmy udział w niezwykłej paradzie. Zobaczyliśmy wychodząca z katedry procesje. Pełną kolorowych balonów z tradycyjną orkiestrą meksykańską i kilkoma świętymi obrazami na przodzie. Piękna radosna muzyka – trąbki , skrzypce , gitary( te meksykańskie są dużo większe ), muzycy ubrani w tradycyjne stroje . Dołączyliśmy się do tej kolorowej procesji i okazało się , że to procesja …rzeźników i sklepikarzy mięsa!!!!!!!

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.