Wyniki konkursu „Wiosna idzie – kije w dłoń!”

Opublikowano:

I oto są! W imieniu sponsorów i własnym pragnę poinformować, że pierwsze miejsce w konkursie „Wiosna idzie – kije w dłoń!” zajął Basil ! Miejsce drugie przypadło uczestniczce o xywie Goś Filmy wyróżnione w konkursie zostaną opublikowane jeszcze w tym tygodniu. Szczegółowe wyniki konkursu możecie znaleźć pod tym linkiem .

Jury obradowało w składzie:

Jakub „Yameso” Świderski
Sebastian „Bas” Pawełczak
Miłosz „Nightshine” Szychowski

Sędzia Sebastian „Dotyk” Malicki został wyłączony z obrad z jury z uwagi na zachowanie obiektywnego werdyktu. Jury obradowało niezależnie od siebie (każda osoba indywidualnie, nie znając ocen innych). Obowiązywały kategorie:
– temat konkursu (max 15pkt)
– technika (max 10 pkt)
– edycja filmu (max 10pkt)
– dodatkowe – subiektywne odczucie jurora (max 5pkt)
Łącznie od każdej osoby można było otrzymać 40 pkt, czyli 120 pkt maksymalnie.

Przypominam, że nagrodami w konkursie były 2 bony pieniężne (o wartości 60zł i 30 zł) na zakupy w sklepie Kuglarstwo.pl oraz paliwo z Showflame.eu – w ilości odpowiednio 6l i 3l za I i II miejsce.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za przesłanie swoich filmów i zwiększenie dorobku polskiej kinematografii kuglarsko-kijowej o kilkaset procent!

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.