11 sie, 2015 przez

Wszystko było ukartowane


nowosci - karty iluzjonistyczne w kuglarstwie

Przedstawiamy nowe, fantastyczne karty przeznaczone specjalnie dla iluzjonistów. Talie NOC V3 to rewolucyjne, minimalistyczne karty do iluzji. Razem z ekologicznymi kartami Pandamonium oraz klasycznymi Rider Back od Bicycle mogą stanowić niezbędnik kolekcjonera kart, jak i niecodzienny zestaw do zróżnicowanych, szokujących sztuczek.
Talia Black Tiger Gaff to ocean mrocznych możliwości, zaś zestawy Chłopiec Żartowniś i Iluzja Czterech Kart to całe, gotowe rutyny na bazie standardowych kart Bicycle.
Jeszcze tylko całość oprawić w oszałamiająco elegancką osłonkę z lustrzanej stali i możemy przepowiedzieć zawrotną karierę magika 😉

Minimalistyczne Karty NOC V3Karty NOC V3

Karty NOC to przykład minimalizmu w iluzji. Jednokolorowa strona i subtelny system znakowania to cechy rozpoznawcze tych talii. Dodatkowo as pik i joker są utrzymane w minimalistycznej lecz urokliwej stylistyce, która skupia uwagę widza na prezentowanych trikach.  Talia jest solidnie wykonana, wytrzymała i każda posiada swoją przepowiednie. Karty NOC są u nas dostępne w 4 kolorach : żółty, zielony… (zobacz więcej)

 

Karty do gry Bicycle PandamoniumBicycle Pandamonium

Talia kart Bicycle Pandamonium od dwójki po Jokera jest pełna pand. Zagrożony, czarno-biały ssak jest rozpoznawalny na całym świecie, dlatego też talia zawiera dodatkową kartę z ciekawostkami na temat pand. Każda karta numeryczna zawiera odpowiadającą liczbę pand!
Wszystkie karty Bicycle znane są z wysokiej jakości, polecane i używane przez wielu… (zobacz więcej)

 

Talia kart do gry Bicycle Rider BackTalia Rider Back

Bicycle Rider Back to najpopularniejsze i najczęściej wybierane karty na świecie – prawdopodobnie każdy z nas już nimi grał. Produkowane w dwóch kultowych kolorach – niebieskim i czerwonym -rozsławiły markę “Bicycle”, przywołują skojarzenie pierwszorzędnego wykonania… (zobacz więcej)

 

 

Kart Black Tiger GaffBlack Tiger Gaff

Czym są Black Tiger Gaff? odpowiedź jest prosta – to uzupełnienie tali Bicycle Black Tiger, które pozwoli Ci wykonać ogromną ilość niesamowitych trików! Gdybyś mógł użyć karty, która jest postarzała, zagięta, kolorowa, mniejsza, nietypowa, zaskakująca… Talia Black Tiger Gaff otwiera przed Tobą gamę nowych możliwości… (zobacz więcej)

 

 

Stalowa osłonka na talię kart z przepowiedniąStalowa osłonka talii kart, z przepowiednią

Stalowa osłonka do talii kart to idealny dodatek dla każdego, kto ubolewa nad niszczejącymi, zużywającymi się taliami. Twoje ulubione pudełeczko z kartami może być ochronione przed pękiem kluczy w plecaku, drobnymi w kieszeni czy innymi czychającymi na nie zagrożeniami. Talie z edycji limitowanych lub kolekcjonerskie… (zobacz więcej)
chłopiec żartowniś - trik karciany

 

 

Chłopiec Żartowniś – trik karciany

Bardzo łatwa sztuczka do wykonania z psotnym zakończeniem. Jest to zabawne rozwinięcie sztuczki z 3 kartami (czerwona wygrywa, czarna przegrywa). Widz śledzi kartę lecz efekt końcowy jest zaskakujący i prowadzi do rozbawienia wszystkich w około.

Cechy:… (zobacz więcej)

 

iluzja czterech kartIluzja Czterech Kart

Dzięki temu niezwykłemu zestawowi będziesz w stanie rozmnożyć, zniknąć lub przemienić 4 karty. Możliwości jest wiele! Karty te mają standardowy wygląd talli Bicycle, więc możesz je również połączyć z i innymi sztuczkami.

Cechy: