World Buskers United – Festiwal artystów ulicznych na żywo w Twoim domu

Opublikowano:

Już 25 kwietnia (naszego czasu o godz. 14) odbędzie się międzynarodowy festiwal artystów ulicznych – World Buskers United, który w całości będziemy mogli obserwować w internecie za pomocą urządzeń do tego służących.

Ale wracając do początku. Jak wiemy za oknem szaleje pandemia koronowirusa Covid-19. Wszystkie mniejsze i większe zgromadzenia zostały zakazane, nie mówiąc już o wyjazdach za granicę. Powoli też zbliża się czas, w którym powinny się odbyć pierwsze festiwale artystów ulicznych. Zaczął się przecież tak długo wyczekiwany przez wszystkich sezon na plenerowe rozrywki.

Pomóc nam chociaż odrobinę przybliżyć się do tych zakazanych atrakcji może World Buskers United – 24 godzinne wydarzenie, w którym weźmie udział ponad 70 artystów ulicznych z całego świata.

Przez stronę www.worldbuskersunited.com transmitowane będą wszystkie pokazy, włączona zostanie również możliwość wrzucenia niewirtualnego napiwku do wirtualnego kapelusza za pomocą przycisku.

A zapowiada się naprawdę dobra impreza. Nie dość, że będziemy mogli obejrzeć pokazy zza oceanu nie ruszając się z domu, to jeszcze rodem z MTV cribs przeniesiemy się do domów/ mieszkań/ balkonów/ ogródków występujących. Każdy z pokazów nadawany będzie bowiem z ich miejsca zamieszkania (pewnie już zaczęli wiosenne porządki)

(Update: W rozpisce pojawił się również Matega Cirko, który pojawił się na obu wyżej wymienionych festiwalach 😉 – widać, lista artystów jest na bieżąco aktualizowana)

Space Cowboy, Alakazam, Mighty Mike, Johnathan Burns, Wacky Chad, AJ James, Rob Roy Collins i wielu innych to topowe postacie pojawiające się na światowych harmonogramach festiwali i pierwszy raz będziemy mogli zobaczyć co dla nas przygotowali wygodnie siedząc w fotelu w domowych zaciszu.

Z moich informacji wynika, że pojawi się również artysta z Polski… a więc jest na co czekać!

Pozdrawiam – Ex

Więcej o Ex

Podobne wpisy