Warszawska Scena Variete na wspieram.to !

Opublikowano:

Jeszcze nie odetchnęliśmy po ostatnim spektaklu Variete, który miał miejsce w lutym 2016 w Hali Sportowej, przy ulicy Olbrachta 48, w Warszawie a Warszawska Scena Variete organizuje dla nas drugi spektakl.

 

Przypomnę, że z powodu dużego zainteresowania poprzedniego wydarzenia odbyło się ono dwukrotnie w ciągu dnia, tak by jak najwięcej ludzi było w stanie je obejrzeć.

A czym jest Variete (dla tych co widzą tą nazwę po raz pierwszy) – jest to spektakl stworzony z pojedynczych numerów artystów, przedstawiających różne dziedziny rozrywki, a całość łączy element fabularny.

 

Tytuł nowego spektaklu nosi nazwę „Po drugiej strony Pragi” i już teraz mogę Wam obiecać, że będzie się działo!

Zanim jednak to nastąpi (a grane będzie 25 maja), na potrzeby przedstawienia organizowana jest zbiórka funduszy poprzez portal „wspieram.to”. Pieniądze ze zbiórki, pomogą zapewnić dojazd artystom, oświetlenie oraz nagłośnienie sceny

Cel jest szczytny, warto bowiem pamiętać, że uczestnictwo w pokazie Variete jest darmowe! Pokaźne grono organizatorów wolontariacko stara się już od miesiąca, by wkrótce Waszym oczom ukazał się efekt ich działań.

Potrzebne zatem jest  Wasze wsparcie, które pozwoli ożywić Praską część Warszawy. Zostało jeszcze 9 dni do końca projektu na wspieram.to i z każdym dniem jest on bliższy do zakończenia się sukcesem.

W internecie pojawiło się już mnóstwo filmów, w którym ludzie wyrażają swoje wsparcie dla projektu. Pod spodem filmik naszego autorstwa 🙂

 

Dołożyć się do zbiórki możecie poprzez odnośnik tutaj

13151383_1604785983164789_1556245085957752132_n

Jako patronat imprezy polecamy inicjatywę
bardzo serdecznie! Wspieramy i widzimy się już 25 maja po drugiej stronie Wisły 🙂

Zespół kuglarstwo.pl

Więcej o Ex

Podobne wpisy