Wachlarze – nowe modele

Opublikowano:

Wachlarze ogniowe kuglarstwoKolekcja sztywnych i składanych wachlarzy o 6 i 7 ramionach.

Przyszła pora na nieco więcej ognia.
Nowa kolekcja wachlarzy z pewnością ucieszy tych co lubią rozgrzewać przestrzeń wokół siebie. Obok już istniejących wachlarzy 5 ramiennych wprowadziliśmy nowe, sztywne 6 ramienne oraz składane 7 ramienne.  Poniżej krótkie opisy.
  • Wachlarze Spirala 6 – Zastosowano bardzo wygodny system trzymania. Dwa palce wchodzą w mniejsze kółka a reszta dłoni opiera się na spirali leżącej u podstawy wachlarza. Dodatkowe kółko po środku służy do wykonywania szybkich obrotów.
  • Wachlarze Kręcioł 6 – Do trzymania jest wygodne koło, które nie ogranicza ruchów. Dodatkowy specjalny uchwyt z wbudowaną okrętką służy do bardzo szybkich obrotów. Efekt dźwiękowy jak i wizualny jest porażający.
  • Wachlarze Dwa koła 6 – Do trzymania jest wygodne koło, które nie ogranicza ruchów. Wewnątrz koła jest mniejsze kółko służące do wykonywania szybkich obrotów na palcu.
  • Wachlarze składane Star 7 – Lekkie, składane wachlarze o 7 ramionach. Bardzo wygodne w transporcie i w użyciu. Do rozłożenia wachlarza wystarczy jedna ręka, a cały proces trwa około sekundy.

Podobne wpisy

bas
bashttp://jednokolo.pl
Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła