W mam Talent plejada… kuglarzy

Opublikowano:

W tym roku program Mam Talent jest niemal zdominowany przez kuglarzy i naszych przyjaciół. Dzisiaj wieczorem jest ostatnia część półfinału, w której wystąpią między innymi:

Igor Chipovsky

Igor Chipovsky
Igor Chipovsky

Żongler i tancerz improwizacyjny Igor ma już doświadczenie w zagranicznych rewiach talentów, a w eliminacjach wystąpił z żonglerką kontaktową wieloma kulami, tzw „multiball”. Liczymy na to, że uda mu się pokazać coś ciekawego i innowacyjnego. W masowych mediach bywa z tym ciężko, dlatego trzymamy kciuki.

 

Maciek Pęda

Młody, piękny, zdolny, a do tego iluzjonista

MacieMaciek PędaMaciek Pędak Pęda

Magicy w tym roku zdobywają program szturmem. Nie ukrywamy, że jednym z naszych faworytów jest Maciek, który w eliminacjach pozbawił Agustina zegarka. Maciek jest regularnym gościem naszego sklepu i okazjonalnym uczestnikiem naszych spotkań – magicznych wtorków. Co pokaże tym razem? nie mamy pojęcia.

A za tydzień Krystian Minda

Krystian Minda - fakir
Krystian Minda

Krystian to ekspert od wielu rzeczy. Głównie znamy go jako fakir oraz połykacz mieczy i ognia. W programie Mam Talent już się chyba zadomowił. Nie pamiętamy edycji, w której by go brakowało 😉 W tym wypadku też nie wiemy, co jest zaplanowane na dzisiejszy pokaz, ale na pewno będzie zawierać czarną skórę skąpo ubrane asystentki.

Trzeba przyznać, ze z taką obsadą wokaliści mają w tym roku trudno. Program leci dziś o dwudziestej i to ostatni odcinek półfinału 10 edycji.

Podobne wpisy