VII Warszawskie Spotkanie Iluzjonistów

Opublikowano:

Tik tak tik tak… Odmierzam z niecierpliwością godziny do kolejnych Warszawskich Spotkań Iluzjonistów, które odbędą się już 1 lutego 2015 roku w Voodo Club przy ul. Bema 65.

Jest to najliczniej odwiedzana impreza magiczna w Polsce. Na scenie zagoszczą iluzjoniści, którzy niewątpliwie zaskoczą nas swoją magią dając nam wiele powodów do dobrej zabawy w miłej atmosferze.

WSI rozpoczynają się warsztatami dla magików prowadzonych przez sławnego iluzjonistę z Wielkiej Brytanii Gazzo. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 10.00 (szczegółowy plan dnia znajdziecie na fejsbukowej stronie VII Warszawskich Spotkań Iluzjonistów). Chętni będą mieli możliwość wzbogacenia się o cenną wiedzę przekazaną przez zagranicznego gościa. Koszt udziału w warsztatach to 100 zł.

Pokazy dla publiczności zaczynają się o godzinie 19.00. Jak wspomniałam wcześniej, na scenie zobaczymy wiele ciekawych osobowości. Mamy również nadzieję, że wśród występujących magików zawita również gość specjalny Gazzo i pozwoli nam się zachwycić swoją iluzją. W trakcie imprezy można swobodnie korzystać z baru. Wstęp jest darmowy. Jeśli nie macie więcej niż 18 lat przyjdźcie na pokaz z rodzicem lub z prawnym opiekunem.

Już nie mogę się doczekać! Do zobaczenia niebawem 🙂

Poniżej link, w którym znajdziecie więcej szczegółów wydarzenia:

https://www.facebook.com/WarszawskieSpotkanieIluzjonistow

 

Więcej o kaszebe

Podobne wpisy