2 cze, 2015 przez

Ulicznicy nadchodzą po raz dziewiąty


Znamy już oficjalną datę festiwalu Ulicznicy w 2015.

Plakat 9 edycji festiwalu Ulicznicy.

 

Już w lipcu odbędzie się jedna z najwspanialszych imprez teatralnych na ulicach miasta. Dziewiąta edycja festiwalu Ulicznicy będzie trwała od 3 do 26 lipca, jak zwykle w Gliwicach.
Jak co roku nieodłącznym elementem imprezy będzie zlot Juggling Days, co nas niezmiernie cieszy. Będzie miał miejsce w pierwszy weekend Lipca, 3-5 w Fabryce Drutu.

Dla tych, co nie słyszeli, Juggling Days na Ulicznikach to wyjątkowe spotkanie kuglarzy w malowniczej, industrialnej przestrzeni Starej Fabryki Drutu.
Razem z nami będzie też tegoroczna gwiazda, jeden z najbardziej innowacyjnych i spektakularnych żonglerów młodego pokolenia – Miguel Gigosos Ronda.
Ten nieznany jeszcze jegomość to wschodząca gwiazda europejskiej sceny Nowego Cyrku. Jego ognisty charakter, i porywczy, na wskroś męski styl żonglerki oraz perfekcyjna technika sprawiają, że podbija serca fanek i fanów żonglerki gdzie tylko się zjawi.

Na festiwalu zobaczymy pokaz Miguela oraz będziemy mieć okazję wziąć udział w jego darmowych warsztatach, na których zdradzi nam tajniki swoich zdolności.
juggling day, Ulicznicy  W planach przewidywany spektakl Fire Punch, do którego poszukiwane są grupy fireshow.

azis light, Fire Punch Ulicznicy

 

Na więcej informacji czekamy. Na razie zapraszamy na oficjalną stronę:

http://ulicznicy.pl/