ULICZNICY 2012

Opublikowano:

ulicznicy_2012W tym roku gliwiccy „Ulicznicy” startują kumulacją Juggling, Jumping, Fire&Drums Days (29 czerwca – 1 lipca) połączeniem dwóch imprez kuglarskich, jak dotąd otwierających i zamykających festiwal. Przyczyną zmiany jest skrócenie festiwalu do miesiąca i odbywające się pod koniec lipca EJC w Lublinie – najsensowniej było więc połączyć imprezy kuglarskie w jedną całość.

To jednak nie jedyna zmiana.

Korzystając z obecności Matthiasa Romira (Niemcy), którego pokaz żonglerski otworzy imprezę, zaprosiliśmy go do jury konkursu fireshow Fire&Drums. W jury zasiądą również goście z europejskich festiwali ulicznych (na dziś dzień swoją obecność potwierdzili już Doro Kipp (m.in. Berlin Lacht) oraz Silviu Scrob (m. in. Sibiu International Theatre Festival)). Poza tradycyjną nagrodą jest więc szansa na nowe kontakty i zaproszenie do występu na którymś z festiwali. (Formularz zgłoszeniowy Fire&Drums na www.ulicznicy.pl )

Wreszcie nie zabraknie elementu drums w imprezie czynnie udział weźmie ekipa bębniarska Lombelico del Mondo, główny sprawca tegorocznej odsłony Uliczników w Sochaczewie (20-22 lipca).

Będzie dobrze!

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.