Tysięczny artykuł na Kuglarstwie

Opublikowano:

1000 artykułów na Kuglarstwie

Uwierzycie? Nasz portal ma już ponad tysiąc artykułów i wcale nie zamierzamy zasypywać gruszek w popiele. Wręcz przeciwnie. Jestem przekonany, że to dopiero początek.

Kiedyś marzyłem by mieć dostęp bazy z trikami i codziennie móc poczytać o tym co nowego w świecie kuglarstwa się dzieje. Właśnie zdałem sobie sprawę, że to marzenie spełnione.

Kuglarstwo to dziennik z nowinkami z Polski i świata

Dwa lata temu powstała część redakcyjna, która ostatnio bardzo się zaktywizowała (dzięki Rhalf) i to właśnie w tej części możemy pochwalić się tysięcznym wynikiem. Z miesiąca na miesiąc publikujemy coraz więcej i ciekawiej.

Kuglarstwo to największa polska baza trików

Mamy już prawie 200 samouczków w dziale WIEDZA i coraz więcej osób chce pisać i publikować swoje lekcje na przeróżne tematy.  Autorzy publikujący na łamach kuglarstwa zyskują większą rozpoznawalność a ich teksty są czytane setki razy ( średnio 400) .

Kuglarstwo to społecznościowy kalendarz

W naszym Kalendarzu jest już zgłoszonych i opisanych ponad 330 wydarzeń. Dzięki szybkiemu formularzowi każde z Was może wpisać dowolne wydarzenie kuglarskie, czy to warsztaty, czy wspólny trening pod chmurką. Wystarczy spojrzeć na tą stronę by wiedzieć jak dużo imprez się dzieje i że w każdym momencie jest z czego wybierać.

Kuglarstwo to WY

Nie byłoby tego portalu bez społeczności kuglarzy i forum. Tu powstawały zawiązywały się nowe przyjaźnie, grupy, czy pomysły na festiwale. Tu toczyły się najburzliwsze dyskusje. Tu powstał obecny portal.

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, dobre słowa jak i krytykę.

Twórca i jednocześnie administrator portalu

Bas

From Gdańsk to Warsaw on 1 tank.

Więcej o bas

Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła

Podobne wpisy

5 Comments

  1. To racja. Właśnie podwoiliśmy tempo publikacji. W sumie w porównaniu z tym co było 2 lata temu to teraz publikujemy 10x więcej i mam nadzieję, że ciekawiej ale to już wy musicie się wypowiedzieć.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

bas
bashttp://jednokolo.pl
Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła