Tancerka i Animatorka, Ada Brzezińska

Opublikowano:

Ada Brzezińska przez długie lata była tancerką, zdobywającą prestiżowe nagrody. Jej pasja popchnęła ją w kierunku nauczania dzieci i prowadzenia dla nich zajęć tanecznych. Te z początku nie były chętne i nie chciały na nie chodzić, do momentu aż Ada nie stworzyła ciekawego i rozwijającego programu edukacyjnego. Obecnie założycielka Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka Ekspresja, autorka kursu internetowego i wykładowczyni na wyższej uczelni Pedagogium, przekazuje całą swoją wiedzę innym animatorom.

Strona Ekspresji: http://www.centrumekspresja.pl
Fanpage: https://www.facebook.com/Ada-Brzezi%C5%84ska-taniec-dla-dzieci-2178885232436136/?ref=br_rs

Bezpłatne warsztaty Roar Dance:
http://www.centrumekspresja.pl/product/roar-dance-lekcja-pokazowa/?fbclid=IwAR3hyPQsRmtHeF95IvTdyl6nXYoJ_Unt4-bQ7XbmcspUPZ9XTYnhzZ6Lf_w

✓ SUBSKRYBUJ kanał Zanimowani: https://bit.ly/2GOoF8C
✓ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Zanimowani
✓ FACEBOOK grupa: https://www.facebook.com/groups/Zanimowani
✓ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/zanimowani/

Zanimowani to zupełnie nowy projekt, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Do studia zapraszani są najlepsi i najbardziej znani eksperci różnych dziedzin animacji i rozrywki dla dzieci. Gospodarzem programu jest znany iluzjonista i animator Bartosz Gembski. Podczas rozmowy wielu animatorów, magików, klaunów, kuglarzy, facepainterów, twisterów, aktorów, piosenkarzy i innych artystów opowie o swojej profesji, życiu prywatnym i swoich poglądach i przemyśleniach na temat branży animacyjnej.

MAIL DO MNIE:
bartosz.gembski@gmail.com

Montaż i realizacja:
Anna Kukiełka & Kamil Kozielewicz
annakukielka92@wp.pl

Więcej o Bartek Gembski

Magik, tancerz, animator, konferansjer i komik w jednej osobie. W skrócie - Pan Buźka. Poprzez autorskie szkolenia "Iluzja w Animacji" dzieli się wiedzą i doświadczeniem na temat magicznych występów dla dzieci.

Podobne wpisy

Bartek Gembski
Bartek Gembskihttps://bit.ly/2GOoF8C
Magik, tancerz, animator, konferansjer i komik w jednej osobie. W skrócie - Pan Buźka. Poprzez autorskie szkolenia "Iluzja w Animacji" dzieli się wiedzą i doświadczeniem na temat magicznych występów dla dzieci.