Startuje Europejski Konwent Żonglerski w Lublinie

Opublikowano:

ejc2012 lublin28 lipca o 12:00 rozpoczyna się EJC. European Juggling Convention pierwszy raz odbył się w 1978 r. Od tamtej pory, krążąc od jednego do innego państwa Europy, jest corocznym, międzynarodowym spotkaniem osób zainteresowanych szeroko rozumianym żonglowaniem, kuglarstwem, Nowym Cyrkiem, teatrem ulicy (zarówno amatorów jak i profesjonalistów), ale nie tylko! To wyjątkowy, magiczny świat, pełny ludzi z pasją, aktywnych, kreatywnych i entuzjastycznie nastawionych do własnego rozwoju, zabawy i spotkania z innymi. Nieważny wiek, zawód, przekonania polityczne, wyznanie, czy kolor skóry. Spotkanie bez podziałów w celu wspólnej zabawy, konstruktywnego spędzenia czasu i relaksu.

Na imprezie pojawi się też stoisko kuglarstwa, gdzie będzie można zobaczyć i nabyć nasze produkty. Przygotowaliśmy sporo nowości by móc was zaskoczyć.

Podczas EJC w 2012 r. Lublin odwiedzi około 4 tysięcy gości z całego świata. Zjawią się m. in. żonglerzy, diaboliści, poiarze, devilstickowcy, monocykliści, mimowie i akrobaci z większości kontynentów świata! Będą pokazywać swoje umiejętności, ale także uczyć się od innych oraz dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami, pozytywnym nastawieniem do świata i szerokim, szczerym uśmiechem.

Po więcej informacji odsyłam na oficjalną stronę EJC oraz zapraszam do zadawania pytań i aktywnej dyskusji w naszym wątku EJC 2012 w Lublinie

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.