Sprowadźmy Rema do Polski!

Opublikowano:

Agencja Nu-Art wraz z Gdyńską Akademią Kuglarską (organizatorzy Gdyńskiego Weekendu Kuglarskiego) sprowadzają własnymi siłami Rema do Polski. Według większości wachlarzystów w Polsce i na świecie jest to najwybitniejszy specjalista w swojej dziedzinie. Na dodatek genialny poiarz i kijarz. Artysta będzie miał u nas zapewniony nocleg oraz wyżywienie podczas trwania GWK. Wystąpi ponadto na gali. Nie da się ukryć, że próbujemy go zaprosić (nie tylko my, ale wiele festiwali w kraju) od kilku lat bezskutecznie. Wreszcie jesteśmy tego BARDZO blisko. Poza swoim sobotnim występem, Rem poprowadzi cykl około 2-godzinnych warsztatów z wachlarzy przez 3 dni oraz jeden 2-godzinny warsztat z poi. Jedyne czego nam brakuje do zrealizowania pomysłu to oczywiście budżet. Komplet warsztatów z wachlarzy to 200 złotych (nie rozbijamy tego na dni). Warsztat z poi to 80 złotych. „Darowizny” wpłacajcie na: Olga Roszak 96 1140 2004 0000 3202 7142 1900 – jest to subkonto w mbanku (eMax plus). W tytule poprosimy Wasze: imię, nazwisko oraz „na Rema”. Listę uczestników będziemy tworzyć na bieżąco. Jeśli nie chcesz brać udziału w warsztatach, a podoba Ci się idea – każda dodatkowa złotówka na koncie jest na prawdę mile widziana!

DATA: 25-27.09.15; MIEJSCE: GDYNIA [dokładny adres podamy w ciągu 2 tygodni]

Warsztat z wachlarzy: 15 osób + 5 rezerwowych

Warsztat z poi: j/w.


DODATEK NR 1: Za 300 zł Dorota Zielona Glabian dorzuca do wejściówki na warsztat wachlarze treningowe własnej produkcji. Są świetne, wiemy z własnego doświadczenia. Uwaga – została 1 para.
DODATEK NR 2: za 500 zł (czyli płacicie za genialne wachlarze tylko 300 zł!) dostajecie od nas i Zielonej warsztat i wachlarze OGNIOWE. Uwaga – też dostępna już tylko jedna para.
DODATEK NR 3: Za każde 250 zł otrzymasz nie tylko karnet warsztatowy, ale też 5-zdjęciową sesję z Remem, wykonaną przez naszego pro-fotografa 🙂 Można do tego dorzucić nasze badge (przypinki) festiwalowe, które w tym roku produkujemy wyjątkowo w ograniczonej ilości, dostępnej jedynie dla osób zaangażowanych w zbiórkę na wspieram.to 🙂

Ogłosiliśmy wszystko niecałą godzinę temu. Na warsztaty z wachlarzy zostało 9 miejsc (oraz 5 rezerwowych). Mamy zebrane 1100 złotych, brakuje jeszcze 1900 zł by zwróciło się za podróż 🙂

A tu solowe video Rema:
https://www.youtube.com/watch?v=PXkLmHw8bJU

Więcej o klapo

Podobne wpisy

3 Comments

  1. Witam serdecznie,
    chciałbym zapisać dwie znajome koleżanki na udział w warsztatach z Rem’em
    Są to Ola Chrzan i Kasia Łozowska
    Czy jest jeszcze miejsce ? :))
    Pozdrawiam Krzysztof Papuga

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.