7 lut, 2013 przez

Skwer w Pawilonie otwarty dla warszawskich kuglarzy


skwerW samym centrum Warszawy powstało niesamowite miejsce otwarte na sport, sztuki zręcznościowe, zabawę i to wszystko za darmo.

Skwer w Pawilonie to tymczasowy park miejski w Pawilonie Emilia. Projekt Skweru w Pawilonie to eksperyment integrujący pozornie odległe dyscypliny: sztukę, architekturę, design i sport, które w wielkomiejskiej przestrzeni tworzą bogatą i zróżnicowaną kulturę uliczną. Skwer w Pawilonie to także prototypowa instalacja architektoniczna wspierająca pozytywne interakcje wszystkich pokoleń mieszkańców miasta i służąca zaprezentowaniu twórczości entuzjastów różnego rodzaju aktywności miejskich – tańca ulicznego, deskorolki czy parkouru.

Nie brakuje też miejsca dla kuglarzy. Wysoki sufit i scena na której można przetrenować swoje numery lub kreatywnie spędzić czas.

Skwer czynny jest codziennie od 12 do 22 do końca lutego. Na ten czas wznawiamy Warszawskie Otwarte Spotkania Kuglarskie (WOSK). Jak zwykle będziemy tam co środę od 16 do oporu. Nie mniej przestrzeń i atmosfera jest na tyle fajna, że codziennie ktoś z kuglarzy tam jest i Was serdecznie zapraszam.

Więcej informacji na stronie projektu Skwer w Pawilonie.

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.