Magia sceniczna 2

Opublikowano:

iluzja sceniczna

Przedstawiamy drugą część nowości scenicznych. Wśród dużych rekwizytów mamy kilka pomysłów, które posłużą, jako niezły orzech do zgryzienia dla Twojej widowni. Oprócz gabarytów, zestawy wyróżniają wysoka jakość wykonania i wyczerpujące instrukcje. W efekcie razem z nimi poznasz też długie, przemyślane i bardzo sprytne numery od podszewki.

silk in a bottleChustka w Butelce

W magiczny sposób zamknij chustkę w butelce i zadziw swoją publiczność! Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w tym zestawie a widzowie oniemieją z zachwytu  gdy po prezentacji pustej, zakręconej butelki przykryjesz ją metalowym cylindrem a po chwili wewnątrz w tajemniczy sposób pojawi się zaginiona…(Zobacz więcej)

 

zmiana liny w chusteczkę

Zmiana liny w chusteczkę

Wydaje ci się, że to zwykła lina? Nic podobnego!

Niezwykle popularna wśród iluzjonistów sztuczka Rope to Silk jest przykładem klasycznej iluzji. Klasycznej, ale niezmiennie zadziwiającej i zaskakującej. Wyobraź sobie – zwykła lina jest w stanie stanąć w pionie na…(Zobacz więcej)

 

 

gdzie jest mleko?Gdzie Jest Mleko?
Diminishing milk (Gdzie jest mleko?) – Efekt z gatunku iluzji scenicznej bądź salonowej polegający na wykorzystaniu czterech szklanek różnych rozmiarów i mleka. Trik polega na tym że mleko które jest nalane do najmniejszej szklanki, po przelewaniu do następnych większych objętościowo szklanek, zaczyna również…(Zobacz więcej)

 

 

sieć pajęcza - efelt sceniczny

Sieć Pajęcza (efekt sceniczny)

Zawładnij sceną niczym Spiderman! Niech z twojej dłoni wyleci wielka pajęcza sieć. Efekt sceniczny prosto z Chin. Niesamowite zakończenie każdej sztuczki, które doda atmosfery magii do pokazu.

Cechy:

Poziom trudności: łatwy…(Zobacz więcej)

 

Wielka Karta KaroWielka Karta Karo

Wielka Karta Karo, znana jako Wyjaśniona Sztuczka (Trick Revealed) – z pozoru prosta i niewymagająca sztuczka – może jednak zadziwić najbardziej sceptycznych i niedowierzających niczemu widzów!

 

Pozwól by zadziałała siła sugestii! Sztuczka używana przez wielu znanych iluzjonistów…(Zobacz więcej)

Podobne wpisy