Roztoč fest 2016

Opublikowano:

Roztoc fest

W zeszłym roku trafiliśmy z Kuglarstwem na pewne tajemnicze wydarzenie w Czechach. Nieznana nam impreza, którą zareklamowano nam jako „urodziny kolegi”. Na miejscu okazało się, że Roztoč fest to urodziny na kilkaset osób z gwiazdami sceny fireshow, paliwem na całą noc igraszek ogniowych, a nawet – o zgrozo! – turniejem zapasów skarpetkowych komentowanych przez fanów wrestlingu. Spotkaliśmy na miejscu licznie zgromadzonych znajomych z Polski. Jednego nie widziałem już lata.
Szczęśliwym solenizantem jest Vojta Stolbenko – charyzmatyczny tancerz i poiarz. Razem z nim na Roztociu można spotkać całą masę zdolnych i niekiedy sławnych uczestników i uczestniczki świata fireshow.

Następny Roztoč odbywa się w następny weekend i nań serdecznie zapraszamy. Jeszcze kombinujemy jak tu przyjechać. W kalendarzu wygląda to tak:

Kalendarz

Równoległe imprezy mogą zainteresować, ale dla prawdziwego piromana i piromanki nie będzie przeszkód. Więcej informacji takich, jak długa lista zaproszonych gości po kliknięciu na wydarzenie w powyższym kalendarzu oraz tu:

Oficjalna strona wydarzenia

Galeria z Roztoc fest 2015

 

Podobne wpisy