Rekwizyty magiczne do denerwowania znajomych

Opublikowano:

 

 

sztuczki magiczne do denerwowania znajomych

Te rekwizyty to łamigłówki z piekła rodem. pokaż je swoim znajomym, a zabierzesz im cenne godziny z życia. Nawet wtedy nie rozgryzą zagadki  ]:->

pierścień na łańcuszkuPierścień i łańcuch

Pierścień i Łańcuch – sztuczka magiczna

Iluzjonista puszcza pierścień wzdłuż łańcucha lecz pierścień nie spada na podłogę. Po drodze Łańcuch w magiczny sposób blokuje upadek i zawiązuje się wokół pierścienia. Magia w Twoich rękach…(zobacz więcej)

żeton bicycle 8g do iluzji

 

Żeton Bicycle 8 gram

Standardowy żeton do gier karcianych, którego możesz również użyć do tricków iluzjonistycznych. Starannie wykończony, wyprodukowany przez amerykańską firmę, znaną głównie z produkcji talii kart. Daje możliwość wykonywania tricków zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych technicznie. Jeżeli szukasz eleganckiej …(zobacz więcej)

sztuczka magiczna skrzynia skarbów

 

Skrzynia skarbów

Skrzynia Skarbów – Treasure Box to sztuczka magiczna o wielkim potencjale wciągania znajomych.

Niepozorna Skrzynia Skarbów – Treasure Box. Na pierwszy rzut oka jest tylko zwyczajną prostokątną skrzyneczką. Jednak po uważnym przyjrzeniu się, może niejednego wprawić w zakłopotanie…(zobacz więcej)

sztuczka magiczna sprężyna i pierścieńSprężyna i pierścień

Sprężyna i pierścień: Uwięź metalowy pierścień w magicznej sprężynie lub uwolnij go w sekundę.

Iluzjonista pokazuje pierścień, który jest uwięziony w spirali sprężyny i prosi widza o pomoc w jego uwolnieniu…(zobacz więcej)

karty-bicycle-silver-wht_2519

 

 

Karty Bicycle Silver & White

Karty Bicycle Silver & White to elegancka alternatywa dla zwykłych kart. Kompozycja kolorystyczna: od śnieżnej bieli, przez delikatne odcienie szarości i srebra, do głębokiej czerni, idealnie wygląda w każdych dłoniach. Cechą charakterystyczną tych kart są pojedyncze, asymetryczne duże głowy na wyższych kartach…(zobacz więcej)

Podobne wpisy