RALF #7 – trochę flowersticka, diabolo i masa maczug

Opublikowano:

Sporo ekscytujących, szokujących, przełomowych i rekordowych nagrań wyskoczyło nam ostatnio, jeśli Cię jakimś cudem ominęły, to… przykro mi, bo ja nie o nich 😀

Po pierwsze prostota plus jakość w tej produkcji, która pozwoliła żonglerom naprawdę błyszczeć. Wg mnie skorzystał na tym zwłaszcza Jonathan Lardilier i jego minimalny, ekspresyjny element zaskoczenia. Poza tym Guillaume Martinet, Komei Aoki Denis Paumier, Sebastien Valade z Le Mouvement Alerte, Xavier Haniquaut, Renaud Roue, Guillaume Karpowicz, Paul Rozaire, Van-Kim Tran, Namer Golan, Christophe Coravel i jakiś Greg.
Wszyscy w filmie z festiwalu żonglerskiego w Carvin 2011.

Swoją drogą czy zauważyłeś(aś) jak fantastyczne to jest, że Denis zakłada wszystkie obręcze pod jednym odbiciem piłki?

A teraz taki przerywnik z trzema laskami, które jakieś takie niewyraźne.
Lucas Gardezani Abduch jest filmowcem bodaj z Brazylii, który od dłuższego czasu usiłuje nakręcić dobry filmik kuglarski. Co jakiś czas efektem tych starań jest coś osobliwego i tak jest tym razem. Życzę dziewczynom dużo czasu na trening. Podoba mi się, ze kombinują z układami we trzy. Jeśli jednak chcesz zobaczyć coś na prawdę dobrego, to przejdź do następnego filmiku.
Brenm Corso, Guil Mar i Painé Santamaria – La Caida

Ale wpierw chwila na korektę. W Regularnym Audycie nr 5 napisałem, że Nino Topo jest z Izraela, co wzięło się z mojej specjalnej metody badawczej – w opisie filmu znalazłem słowo „Israel”. Teraz już wiemy, że Israel to jego imię, a Nino to ksywka.
Tak więc… Israel Frutos vel Nino Topo z Ekwadoru zaprezentuje się w filmiku IJA Tricks of the month, gdzie początek jest taki sobie, ale potem oj się dzieje! Zachęcam do oglądania gorąco.

Takie fajne kombinacje na maczugi. To miłego wolnego 🙂

Podobne wpisy