29 sty, 2016 przez

RALF #18 wolne i hipnotyzujące.


Wracamy po miesięcznej przerwie. Materiału jest tak dużo i tak dobrego, że musiałbym spędzić cały dzień na oglądaniu. Plan dobry, ale nie na piątek. Dzisiaj miało być bez tematu.

Na początek hipnotyzujący levistick obsługiwany przez bezimienną pannę. Czy ktoś z naszych szpiegów wie kim jest Leviosa79?

Prawdziwe czary są w tym filmiku. A właściwie to nie tylko w tym, bo autorka ma zapas taśmy na całe popołudnie prokrastynacji. Ma też różne ciekawe różdżki w swojej kolekcji.

Niemniej przyciągające są manipulacje młodego karciarza, Zacha Muellera. Do tego złapane niezawodnym kadrem Kuma films.

Te kocie ruchy małpich palców. Swoją drogą taki to ma fajne hobby. Może sobie ćwiczyć w każdych warunkach. Na przykład siedzieć w szkole i coś tam próbować pod ławką. Gdybym tylko mógł cofnąć czas i zająć się kartami w gimnazjum, byłbym szczęśliwym leniem.

Tylko wtedy jak nazwałbym Nelli Kujansivu, która większość swojej pracy spędza na leżąco? To utalentowana antypodystka ze sporym arsenałem ruchów na gimnastyczne piłki, którą odkryliśmy dzięki Ani. Panuje nad szeregiem wymagających trików, ale naszą uwagę w redakcji przykuła pełnymi wdzięku, prostymi manipulacjami na jedną, dwie i trzy piłki. Posługuje się też tym wałkiem (nawet nie wiem, jak to się nazywa) ale to już nie to samo.

Warto dodać, że film jest na koncie Aarona Hakali, który sam w sobie jest wartym uwagi akrobatą.
I to by było na dzisiaj. Do zobaczenia za tydzień, kiedy prawdopodobnie zobaczymy jakieś fajne diabolo.