Pochwal się, gdzie ćwiczysz kuglarstwo

Opublikowano:

WOSK – Warszawskie Otwarte Spotkania Kuglarskie oraz Slackline Warszawa

Kuglarze całego kraju, zjednoczmy siły!

Zima to trudny czas dla ludzi z pasją. Zwłaszcza z taką, która wymaga dużej przestrzeni. Ale my wiemy, że w każdym miejscu, gdzie znajdą się kuglarze, powstaje też pomysł na wspólne treningi 
Często wiadomość o takich spotkaniach nie dociera do każdego zainteresowanego odbiorcy. Dlatego chcemy zrobić spis wszystkich otwartych spotkań kuglarskich. Taki informator znajdzie się na naszej stronie i pomoże uczestnikom trafić do Was.

Magiczne Wtorki w Kuglarstwie
Magiczne Wtorki w Kuglarstwie

Aby zgłosić wydarzenie do informatora, wystarczy kliknąć nw kalendarz lub wejść na stronę http://kuglarstwo.pl/kalendarz/ i kliknąć przycisk „+zgłoś wydarzenie”. Na początku grudnia opublikujemy listę spotkań na naszym portalu.

Zależy nam głównie na wydarzeniach cyklicznych: warsztatach, spotkaniach oraz treningach. Mile widziane miejsca, w których można nauczyć się żonglerki, iluzji, poi i tańca z ogniem, chodzenia po linie – slackline, sztuki animacji, klaunady, akrobatyki, diabolo, hula hoop, flowersticka itp. Jeśli chodzisz na zajęcia do domu kultury, to też pomożesz zgłaszając je nawet, jeśli nie posiadasz wszystkich informacji. Jeśli zrzucacie się ze znajomymi na salkę – też super. W opisie można zawrzeć takie informacje jak:

  • Czy spotkania są płatne i jeśli tak, to ile? W wypadku zrzuty na salę można podać na zachętę optymistyczną, ale w miarę realną stawkę.
  • Czy zajęcia odbywają się cały rok? Jeśli tylko zimą, bywają odwoływane,  albo okazjonalnie, to trzeba podać jakiś kontakt.
  • Czego można się na nich nauczyć?
  • Czy organizowane są tam warsztaty?
  • Można też zamieścić zdjęcie z dotychczasowych treningów.

Liczymy na Was 🙂 Organizujcie wspólne treningi, ogłaszajcie je i progresujcie!

WOSKADA
WOSKADA

Podobne wpisy