Planowanie sezonu czas zacząć

Opublikowano:

plakaty kalendarz 015Wiosna zawitała a to najlepszy moment, żeby rozpocząć plany wakacyjne i pomyśleć o fajnych festiwalach na jakich możemy w tym roku się pojawić. Od lat zbieramy dla Was informacje o wszystkich ciekawych wydarzeniach i prezentujemy je na stronie naszego kalendarza.

Tu możesz znaleźć informacje i opisy prawie 300 różnych wydarzeń a codziennie dochodzą nowe. Żeby odnaleźć się w gąszczu informacji możesz filtrować je po tagach lub kategoriach.

Jeśli nie śledzisz tego miejsca regularnie to zrób to koniecznie. Przekonasz się, że sezon już dawno się zaczął i prawie codziennie dzieje się coś ciekawego. Zresztą sprawdź co Cię ominęło w zeszłym tygodniu a co się dzieje w najbliższy weekend 😉

Możesz też zabrać nasz kalendarz do kieszeni subskrybując całość lub dowolny jego fragment w swoim kalendarzu google, outlock, czy w telefonie. To przydatna funkcja dzięki której możesz ustawić sobie powiadomienia o interesujących Cie wydarzeniach.

Jeśli przeoczyliśmy jakieś wydarznie np TWOJE WYDARZENIE, to koniecznie dopisz je do kalendarza. Do tego celu służy duży pomarańczowy przycisk z napisem ” + Zgłoś Wydarzenie „.

A teraz do dzieła. Trzeba zaplanować wakacje.

Więcej o bas

Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła

Podobne wpisy

bas
bashttp://jednokolo.pl
Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła