Pandoras Circus w Warszawie

Opublikowano:

Pandoras circus pandoraDo Warszawy w najbliższy weekend przyjeżdża świetna trupa nowocyrkowa Pandoras Circus. Mieli oni grać podczas pewnego festiwalu, ale niestety w ostatniej chwili organizator zerwał wcześniejsze ustalenia i artyści zostali na lodzie będąc już z całym taborem w trasie 🙁 Udało się zorganizować im przestrzeń do postawienia namiotu w Parku Praskim (dokładne info na stronie wydarzenia) i zagrają tam w weekend trzy spektakle, próbując chociaż trochę zamortyzować straty. W imieniu Pandory zapraszam Was bardzo serdecznie na ich świetny, wzruszający i widowiskowy spektakl (żonglerka, clownada, muzyka i – przede wszystkim – MNÓSTWO akrobatyki powietrznej: koło, trapez, lina, huśtawka).

Cenny: 20zł dla dorosłych, dzieci do 6 lat za darmo, 7-15 lat 10zł

Już sam namiot cyrkowy jest jak cudowne, czarodziejskie pudełeczko napełnione marzeniami, obawami i tajemnicą rodziny Pandora. Pozornie niewzruszona przez różne wydarzenia trupa artystów, związana niewidocznymi więzami tradycji i zamiłowania do przygód, dryfuje przez świat. Jednak pod pokrywką pudełeczka gotuje się i wrze! Napięcie to rozładowuje się przez zapierające dech w piersiach akrobacje, taniec i muzykę. Pandoras Circus to dziesięć postaci w wieku między 5 a 65 lat z 5 różnych krajów. Są to ludzie skrajnie różniący się charakterem i osobowością, ale właśnie to stwarza niezwykłą atmosferę i powoduje niespotykane przeżycia teatralne.”

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona! Sprzedaż biletów będzie się odbywała w namiocie Pandory w Parku Praskim już od czwartku.

Więcej o bas

Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła

Podobne wpisy

bas
bashttp://jednokolo.pl
Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła