14 kw., 2011 przez

Nowy dział EJC2012


ejc 2012 lublinJuż za rok w roku 2012 Polska będzie gospodarzem największej europejskiej imprezy kuglarskiej. European Juggling Convention pierwszy raz odbyła się w 1978 r. Od tej pory, krążąc od jednego do innego państwa Europy, jest corocznym, międzynarodowym spotkaniem osób zainteresowanych szeroko rozumianym żonglowaniem, kuglarstwem, Nowym Cyrkiem, teatrem ulicy (zarówno amatorów jak i profesjonalistów), ale nie tylko! To wyjątkowy, magiczny świat, pełny ludzi z pasją, aktywnych, kreatywnych i entuzjastycznie nastawionych do własnego rozwoju, zabawy i spotkania z innymi. Nieważny wiek, zawód, przekonania polityczne, wyznanie czy kolor skóry. Spotkanie bez podziałów w celu wspólnej zabawy, konstruktywnego spędzenia czasu i relaksu.

Podczas EJC w 2012 r. Lublin odwiedzi około 4 tysiące gości z całego świata. Zjawią się m. in. żonglerzy, diabolowcy, poiarze, devilstickowcy, monocykliści, mimowie i akrobaci z większości kontynentów świata! Będą pokazywać swoje umiejętności, ale także uczyć się od innych oraz dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami, pozytywnym nastawieniem do świata i szerokim, szczerym uśmiechem.

Nowy dział EJC 2012 pomoże nam wspólnie przygotować się, podzielić pomysłami i pytaniami dotyczącymi tej imprezy.

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.