25 maj, 2015 przez

Nowości zostały wrzucone


nowe rekwizyty magiczne dla iluzjonistów

Przedstawiamy nowe gadżety i rekwizyty dla magików. Dziecinnie proste sztuczki, jak Eksplodująca Kostka, która rozpada się na małe kosteczki, kostka którą spłaszcza się jednym klaśnięciem, Magiczne Pudełko, z którego można wyczarować dowolny przedmiot, lub Pojawiająca się Laska, czyli długa, elegancka laska, która pojawia się znikąd.
Dla wprawy polecamy sekret sztuczki Trzy Sznurki, gotową rutynę na Rodzinę Królików, oraz niezbędnik prawdziwego iluzjonisty – Magic Wax!

Eksplodująca kostka; rekwizyt iluzjonistycznyEksplodująca kostka

Eksplodująca kostka to efekt z zakresu mikroiluzji, w którym magik prezentuje przezroczysty pojemniczek i kostkę do gry. Następnie kostka ląduje w ówcześnie sprawdzonym przez widza pojemniczku i magik potrząsając pojemniczkiem sprawia, że kostka wybucha i zmienia się w kilka malutkich sześciennych kostek.
(zobacz więcej)

Rozpłaszczona kostka; rekwizyt magiczny

 

Rozpłaszczona kostka

Rozpłaszczona kostka – Efekt z zakresu mikroiluzji w którym magik prezentuje kostkę do gry, po czym gwałtownym ruchem rozpłaszcza ją i między rękoma lub na stole. Świetnie nadaje się na street magic (magia uliczna) lub w połączeniu z trikami mentalnymi jako wielki finał na koniec pokazu…(zobacz więcej)

magiczne pudełko; rekwizyt, sekret, rutyna iluzjonistyczna

 

Magiczne Pudełko

Niepozornie wyglądające czarne pudełeczko sprawia, że włożone do niego przedmioty znikają i pojawiają się, kiedy tylko im na to pozwolisz. Otwórz pudełko, pozwól sprawdzić je ochotnikowi. Po stwierdzeniu, że wszystko jest w porządku, zamknij je, zrób magiczny gest i… czary mary! Puste pudełko już nie jest puste! Pokaż pudełko jeszcze raz… (zobacz więcej)

 

Magiczny wosk - Wax magic

Magiczny Wosk – Wax Magic

Magic Wax – Narzędzie pomocnicze w sztuce iluzji.
Lepki materiał konsystencji pszczelego wosku który idealnie łączy się z rekwizytami do lewitacji typu: Nici IT i ITR, które możecie zakupić w naszym sklepie.

Cechy… (zobacz więcej)

 

Rodzina Królików - sztuczka magiczna


Rodzina Królików

Gąbczasta rodzinka królików jest w zasięgu Twojej ręki… i to dosłownie! Magik pokazuje dwa gąbkowe króliczki, tłumacząc, iż jeden to pan, drugi to pani. Wkłada je do dłoni widza, prosi o chwilę – przecież zwierzaki muszą się lepiej poznać. Widz potrząsa dłonią, otwiera ją i nagle okazuje się, że nasze króliki są szczęśliwymi rodzicami ośmiu maleńkich, gąbczastych króliczków… (zobacz więcej)

Sztuczka Trzy Sznurki - rekwizyt, sekret, rutyna iluzjonistyczne

 

Trzy sznurki

Trzy sznurki – Efekt z zakresu mikroiluzji bądź iluzji salonowej gdzie magik prezentuje trzy sznurki różnej długości, po czym trzymając je między rękoma rozciąga je do tych samych rozmiarów. Końcowy efekt polega na tym że magik oddając widzowi sznury do sprawdzenia sprawia, że ponownie wracają do poprzednich rozmiarów… (zobacz więcej)

Pojawiająca się laska
Pojawiająca się laska

Pojawiająca się laska – sprzęt idealnie nadający się przy pokazach scenicznych.
Magik w dowolnym momencie pokazu z pustych dłoni, ze wstążki bądź chustki, wyczarowuje długą, elegancką laseczkę. Doskonały dodatek do pokazu który wywoła u Twoich widzów zdziwienie, ponieważ laska pojawia się w najmniej spodziewanym momencie.
Cechy… (zobacz więcej)