30 lip, 2015 przez

Nowa magia


znikająca chusteczka i mikroiluzja

Mamy całą górę nowych pomysłów. Zaczniemy od znikającej chusteczki. Ten zestaw to dopracowana wersja klasycznego triku. Nowa osłonka talii kart to jeden z najbardziej stylowych rekwizytówjakie widzieliśmy. A skoro jesteśmy przy niej, przedstawiamy też solidną dawkę mikroiluzji. Kosmiczna Kostka ma w sobie dużą niespodziankę, Niemożliwe Cięcie przypadnie do gustu miłośnikom sztuczek ze sznurkami, a przeskakujące jajko wprawi w osłupienie nie jeden raz dzięki dopracowanej rutynie zawartej w instrukcji. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie można poznać nową iluzję z bliska.

 

Znikająca chusteczka pro

Znikająca chusteczka PRO

Zaskocz zmysły – spraw, by widzowie nie dowierzali temu, co widzą! Iluzjonista podnosi różne przedmioty, takie jak banknoty czy chustki, chowa w zaciśniętą dłoń, a po chwili przedmioty znikają jakby rozpłynęły się w powietrzu!
Ten rekwizyt nadaje się do znikania między innymi: długopisów, monet, papierosów, różnych kartek, banknotów, gąbczaków… (zobacz więcej)

 

Stalowa osłonka do talii kart to idealny dodatek dla każdego, kto ubolewa nad niszczejącymi, zużywającymi się taliami. Twoje ulubione pudełeczko z kartami może być ochronione przed pękiem kluczy w plecaku, drobnymi w kieszeni czy innymi czychającymi na nie zagrożeniami. Talie z edycji limitowanych lub kolekcjonerskie, czy nawet specjalne talie do sztuczek magicznych będą mogły…(zobacz więcej)

 

kosmiczna kostka

Kosmiczna Kostka

Kosmiczna kostka – efekt z zakresu mikroiluzji w którym magik prezentuje dwa talerzyki, przypominające po połączeniu kosmiczny talerz UFO, i dużą kostkę do gry.
Iluzjonista prezentując kostkę pomiędzy talerzykami, wykonuje magiczny gest i sprawia że wielka kostka którą wszyscy widzieli wcześniej, zmienia się w malutką kosteczkę…(czytaj więcej)

 

Niemożliwe cięcie

Niemożliwe Cięcie

Niemożliwe cięcie – Efekt z zakresu mikroiluzji w którym magik prezentuje dwie rzeczy. Jedną z nich jest zwykły sznurek i specjalną gilotynkę ułatwiającą miejsce cięcia. Trik polega na tym że sznurek który zostaje przecięty w tejże gilotynie na dwie części, po wykonaniu magicznego gestu przez wykonawcę, wraca z powrotem do jednej wspólnej całości.
Iluzja nadaje się na każdą…(zobacz więcej)

 

Przeskakujące jajko

Przeskakujące Jajko

Przeskakujące jajko – Efekt z zakresu mikroiluzji w którym prezentujemy trzy puste karty i jedną kartę z nadrukowanym jajkiem. Trik polega na tym że magik odkładając kartę z jajkiem na stół, sprawia że te, po lekkim uderzeniu w nie palcem, przeskakuje pod stół zostawiając za sobą pustą kartę. Czynność ta jest powtarzana trzykrotnie, z tym że w ostatniej części coś idzie nie tak. Jajko…(zobacz więcej)