23 gru, 2015 przez

Niezbędnik Magika – neseser do mikroiluzji


neseser do mikroiluzji - niezbędnik magika

Niezbędnik magika – neseser do mikroiluzji zawiera 15 zestawów iluzjonistycznych, które pozwalają na nieograniczoną ilość sztuczek.

Ostatnia nowość w naszym sklepie przed świętami to niezbędnik magika – neseser do mikroiluzji . Składa się z fajnej czarnej aktówki wypełnionej po brzegi profesjonalnymi rekwizytami magicznymi. W przeciwieństwie do dostępnych w pospolitych sklepach zestawów typu „mały magik”, nasz niezbędnik składa się ze sztuczek, do niedawna dostępnych wyłącznie iluzjonistom.

Mikroiluzja?

Dobraliśmy rekwizyty poręczne aby przydały się nie tylko profesjonaliście na scenie, ale też w każdych innych warunkach. To jest właśnie siła mikroiluzji –  czy chcesz zabawić publiczność, czy po prostu wyciąć numer znajomemu te rekwizyty masz rekwizyt zawsze pod ręką. Dzięki temu możesz zaadaptować się do każdej sytuacji i nie przegapić stosownego momentu.

Czy to dobry pomysł dla początkującego?

Każdy zestaw zawiera instrukcję Kuglarstwa, a wybrane sztuczki są naprawdę łatwe. Nasze opisy są opisane w prosty i czytelny sposób mimo tego, że nie szczędzimy w nich smaczków w postaci ciekawych, wnikliwych sekretów prawdziwej, profesjonalnej prezentacji. Tak, Niezbędnik od początku robiliśmy z myślą o osobach, które zaczynają czarować i mają ogrom chęci do opanowania tego rozległego materiału.

Na pewno wymaga to dużo ćwiczeń.

Nic bardziej mylnego. Jak tylko zapoznasz się z sekretnym działaniem rekwizytu, z łatwością przyjdzie ci wykonywanie sztuczek przed znajomymi. Jednak każdy magik wie, że prawdziwe wyzwanie, to wypracowanie sposobu prezentacji efektów, tak aby powstał z tego prawdziwy spektakl. Oprócz tego, ilość możliwych trików magicznych naszego Niezbędnika jest tak ogromna, że nie sposób jest zgłębić wszystkich tajników naraz… Ani nawet na dwa, trzy, czy cztery…
Mało tego, oprócz gotowych przykładów prezentacji, które znajdziesz w naszych instrukcjach, wybraliśmy kilka sztuczek, które pozwalają na użycie dowolnego przedmiotu codziennego użytku jako rekwizytu. Oferują one nieograniczone pole do popisu pomysłowością.

Co jest w neseserze?

Poniżej kilka wybranych sztuczek:

Przelatujące Monety

przelatujące monety - sztuczka magiczna

Telepatia

telepatia - brakująca karta. Sztuczka magiczna

Kulka Wlamywacz

sztuczka magiczna Kulka Włamywacz - Burglar Ball

Pierścień i Łańcuch

pierścień na łańcuszku - sztuczka magiczna

Znikająca Chusteczka

znikająca chusteczka - sztuczka magiczna

Gąbczaki

Gąbczaki - rekwizyt magiczny

I wiele innych.

Czytaj więcej o Niezbędniku do Mikroiluzji na stronie produktu.