Nietypowe sztuczki karciane

Opublikowano:

nietypowe sztuczki karciane

Sztuczki karciane lubią się powtarzać. Dzisiaj zebraliśmy dla Was niepowtarzalne – takie, które najstarszym góralom się nie śniły.
sztuczka magiczna karciana "Przepowiednia"
Przepowiednia

Bardzo zaskakująca i intrygująca sztuczka magiczna. Powiedz, że w pudełku lub kopercie masz ukrytą przepowiednie z daną kartą. Pozwól widzowi wybrać dowolna kartę ze zwykłej talii. Wtedy wyjmujesz kartę z pudełka i pokazujesz. Niestety za pierwszym razem na pewno nie trafisz. Ale spróbuj jeszcze raz…(zobacz więcej)

 

żartobliwa przepowiednia - sztuczka magiczna karcianaŻartobliwa Przepowiednia

Żartobliwa Przepowiednia to idealny rekwizyt dla Ciebie, jeśli zajmujesz się kartami i chciałbyś zrobić z nimi coś bardziej wizualnego. Po wybraniu karty przez widza ujawniasz swoją przepowiednię, którą od początku trzymałeś w kopercie. Okazuje się, że niestety się pomyliłeś, a po paru żartach, które są również przygotowane…(zobacz więcej)

 

zmiana przepowiedni - sztuczka magiczna karcianaZmiana przepowiedni

Iluzjonista prosi widza o wybranie karty z talii i zapamiętanie jej. To dobrze znany nam początek wielu sztuczek karcianych, jednak ta ma w sobie dodatkowy element zaskoczenia. Iluzjonista ma pewne przeczucie, które rysuje na swojej karcie i przedstawia widzowi…(zobacz więcej)

poskladana dama - sztuczka magiczna karciana

 

 

 

Poskładana Dama

Wyobraź sobie, że dama Twojego serca została poćwiartowana na drobne kawałki. To tragedia ale Ty jako iluzjonista wiesz, że wszystko da się odwrócić- czas cofnąć, martwych przywrócić do żywych i poskładać rozczłonkowanych. Zbierasz wszystkie elementy w jeden stos i przy pomocy magicznego zaklęcia i huhu miłości…(zobacz więcej)

 

Bicycle One Way Forcing Deck - sztuczka magiczna karciana

Bicycle One Way

One Way Forcing Deck jest bardzo potężnym urządzeniem w świecie iluzji karcianej. Dzięki tej talii możesz wykonać naprawdę mocne efekty, które nie będą od Ciebie wymagał dłuższego treningu. Talia ta pozwala na sforsowanie karty, zrobienie przepowiedni jaką kartę widz wybierze, włożenie karty do środka, żeby po chwili…(zobacz więcej)

Podobne wpisy