MultiVisual podbija Mam Talent!

Opublikowano:

multivisual mam talentJuż dawno nie przeżywałem tylu emocji podczas programu Mam Talent Czwórka znajomych, kuglarzy w jednym, półfinałowym odcinku.

Trójka to nasi użytkownicy forum, znani i cenieni w środowisku:
Barney – Tomasz Piotrowski – taniec z poi, (finalista IV edycji)
Shao – Michał Szałucho – manipulacje buugeng, s-staff, (uczestnik III edycji)
Dzielny – Kamil Dziliński – żonglerka kontaktowa (półfinalista I edycji)
Każdy z nich jest samoukiem. Poznali się na festiwalach kuglarskich. Mieszkają w zupełnie różnych regionach Polski. Barney w Rzezowie, Shao w Gdyni a Dzielny mniej więcej po środku czyli w Warszawie. Odległość jednak nie stanowiła przeszkody, żeby stworzyć zespół i wspólny pokaz. Do programu przyjechali jako MultiVisual. Na castingu zaprezentowali izolacje na obręczach lecz w półfinale zaskoczyli wszystkich tworząc nową jakość w pokazach multiwizualnych. Chłopaki połączyli precyzje izolacji z techniką laserową oraz iluzją optyczną. Na scenie, w rytm muzyki łamali światło lasera tworząc w przestrzeni różne figury. Ich pokaz zdobył największa liczbę głosów co oznacza, że znów ich zobaczymy tym razem w finale Mam Talent, czyli już za 3 tygodnie. Zresztą zobaczcie wideo z pokazu MultiVisual i przekonajcie się, jak wygląda skrzyżowanie matrixa z gwiezdnymi wojnami. Już nie mogę się doczekać ich następnego występu. Ciekawe czym teraz nas zaskoczą?

Czwartą osobą, kuglarką która wystąpiła w półfinałowym odcinku Mam Talent była Karolina Banaszek – absolwentka Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Warszawie zaprezentowała pokaz na trapezie tanecznym. Jury było zachwycone a najbardziej Robert Kozyra. Niestety w rozliczeniu sms-owym Karolina zajęła 6 miejsce i tym samym odpadła. Pozostaje życzyć jej spełnienia marzeń połączenia trapezu tanecznego z jazdą figurową na lodzie.

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.