Mono wybicie Krzysztofa Piekarczyka

Opublikowano:

Krzysztof Piekarczyk to przyszły programista, psycholog sportowy, ale przede wszystkim monocyklista, który swoją nietypową pasją przyciągnął uwagę jury i został kolejnym finalistą konkursu It?s your life, just take it, organizowanego przez markę Kruger&Matz. Zapał, zaangażowanie i niezwykła chęć do spopularyzowania unicyclingu sprawiły, że jeszcze w tym roku Krzysztof powalczy o główną nagrodę i spełnienie marzeń.

Krzysztof Piekarczyk monocykl

Krzysztof to wulkan energii i fan aktywnego spędzania czasu. Jego pierwszą pasją była żonglerka, jednak gdy raz spróbował jazdy na monocyklu nie był już w stanie zrezygnować z tego sportu. To było TO! ? O monocyklu dowiedziałem się poprzez stronę kuglarską, gdzie był dział ?monocykl? i zakochałem się w tym sporcie od pierwszego wejrzenia. Czasem jeszcze żongluje, ale z powodu adrenaliny, której mi brakowało i odnalezienia pasji, którą kocham przeniosłem się na monocykl ? mówi.

Krzysiek już teraz odnosi sukcesy w tym sporcie. 7. miejsce na European Juggling Convention oraz 10. miejsce na Monomanii, największej imprezie monocyklowej w Polsce, to tylko przykłady jego osiągnięć. Za swój największy sukces 20 latek uważa życie według własnych zasad i robienie tego, co kocha. ? Najpiękniejsze dla mnie w tym sporcie są możliwość ciągłego rozwijania się oraz nauka konsekwencji w życiu – tylko ciężkimi i wytrwałymi treningami można osiągnąć swój postawiony cel i widoczne efekty pracy ? podkreśla.

 
Krzysztof Piekarczyk monocykl

Dla Krzysztofa ważne jest stałe dzielenie się swoją pasją, dlatego oprócz stałych treningów dużo czasu poświęca na pokazy oraz naukę innych. ? Łącząc pokazy z nauką pokazuję, że jazda na monocyklu nie musi kojarzyć się z cyrkiem, a jest to taki sam sport jak jazda na BMX?ie czy deskorolce. ? zaznacza. I choć obecnie jego pokazy odbywają się przede wszystkim podczas lokalnych imprez, Krzysiek wierzy, że dzięki ogromnemu zaangażowaniu uda mu się organizować swoje występy na większą skalę.
Młody sportowiec ma wiele planów związanych z unicyclingiem i z wielką determinacją dąży do ich spełnienia. Jego największym marzeniem jest wyjazd do Hiszpanii na zawody. Oprócz tego chciałby wybudować mini skate park, na którym mógłby trenować oraz utworzyć sekcję dla osób chętnych do nauki tego sportu. To właśnie było motywacją do wysłania zgłoszenia do organizowanego przez markę Kruger&Matz konkursu It?s your life, just take it. Teraz, będąc już kolejnym finalistą, Krzysztof wierzy, że poprzez wygraną oraz swoje działania jest w stanie wzbudzić zainteresowanie wśród innych i uda mu się spopularyzować unicycling. Przed nim jednak ostatnia prosta. Obok dziewięciu innych osób, które zostaną wybrane w trakcie trwania akcji, stanie on w październiku do ostatecznej walki, która może przynieść zwycięstwo i spełnienie jego marzeń.

Kampania It?s your life just take it ma na celu promowanie stylu życia i wyborów, które pozwolą każdemu, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy płci, na uświadomienie sobie, co w życiu jest naprawdę wartościowe i ważne. Marka Kruger&Matz zgodnie z wyznawanymi wartościami pragnie wspierać pasje oraz dawać ludziom szansę na realizację ich marzeń, nawet tych najbardziej odważnych. Nagroda główna to 20 000 zł., a łączna pula w tej edycji to 50 000 zł. Jest więc o co walczyć.

Więcej informacji o konkursie na www.itsyourlife.pl

Podobne wpisy

bas
bashttp://jednokolo.pl
Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła