MINĄŁ ROK!

Opublikowano:

Dokładnie rok i 10 dni temu w sieci pojawiła się Hulajdusza.eu! Zastanawiałam się wtedy, czy wystarczy mi pomysłów do pisania i czy ktokolwiek będzie to czytał. Ale spełniłam swoje marzenie, piszę wciąż o hula-hoop i wciąż jeszcze jest o czym! W rocznicę tego wydarzenia wybieram się w odwiedziny na Blog Forum Gdańsk 2013. Zobaczymy jak moja tam obecność odbije się na Hulajduszy!

Rocznica to czas rozliczeń i podsumowań. Zatem:

54 wpisy pojawiły się na Hulajduszy w czasie jej istnienia (jeden z nich gościnnie napisany przez Justę!),

98 komentarzy znalazło się pod owymi wpisami (oczywiście znaczną część komentarzy dopisałam sama… ale w odpowiedzi na Wasze pisanie!),

29/07/2013 był dniem, kiedy najwięcej osób odwiedziło Hulajduszę. Pewnie zawdzięczam wynik ponad 5000 odwiedzin atakowi robotów, ale liczba robi wrażenie! Prawdziwi internetowi czytelnicy najliczniej odwiedzili blog 5 listopada 2013. Mniemam, że przyciągnęły Was blaski LED-ów :)

Zaczynamy! i Hula Hoop Składane to artykuły, które zaliczyły największą ilość odwiedzin (jeśli wierzyć statystykom na WordPressie). Trzecie miejsce dla Mojego Pierwszego Polipro. To każe mi wysnuć wniosek, że lubicie zwierzenia i porady sprzętowe :)

W tym czasie ćwiczyłam z fantastycznymi ludźmi, byłam na warsztatach Frog, poznałam Babz Robinson, złapałam na gorącym uczynku złodzieja swoich wpisów, obejrzałam mnóstwo filmów i zakupiłam dodatkowych kilka kółek… Kręciłam w Plitvickich Jezerach, w Splicie i w Bolonii, a najczęściej w Gdańsku.

Życzę sobie kolejnego owocnego roku pisania i – przede wszystkim! – kręcenia, a Wam cierpliwości, przyjemności i – przede wszystkim! – KRĘCENIA.

Zdrowie!

Jeszcze więcej o hula-hoop na Hulajdusza!!

Podobne wpisy