Milion – czyli ile?

Opublikowano:

miltionowe_odwiedziny kuglarstwoDziś o 3 rano przekroczyliśmy milion odwiedzin naszej strony internetowej. Tym samym chciałbym bardzo podziękować ekipie kuglarstwa, moderatorom oraz osobom tworzącym to miejsce, czyli Wam – kuglarzom internautom. Jestem bardzo podekscytowany tym co udało się nam wspólnie stworzyć. Przypominając sobie początki, ogrom pracy, niepewność, porzucenie stałej pracy na rzecz portalu – nie żałuję swoich decyzji. Dzięki Wam wiem, że serwis kuglarstwa jest potrzebny. Jestem przekonany, że wspólnie będziemy go dalej rozwijać by zaspokoić nasze żądze wiedzy, nowinek oraz by integrować kuglarskie środowisko.

Korzystając z tej milionowej okazji postanowiliśmy odświeżyć nasze koszulki z logiem portalu i wydać nową serię. Do wyboru jest wiele kolorów zarówno krojów męskich jak i damskich. Dodatkowo możecie spersonalizować swoją koszulkę umieszczając swoje imię lub ksywkę. Taka możliwość pojawia się raz na 3 lata (Ostatnio w 2009).

Pierwszą koszulkę otrzymuję kamilaf22 z Częstochowy. To ona jako pierwsza wytypowała poprawnie datę milionowego wejścia i tym samym wygrała organizowany przeze mnie konkurs. Gratuluję.

Bas – założyciel i administrator serwisu.

Zobacz Jak typowaliśmy milion | Pierwsze refleksje po

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.