Magia sceniczna

Opublikowano:

iluzja sceniczna

Panie i Panowie! Przed Państwem wystąpi latający stolik, napełniający się słoik. książka co się sama koloruje, woda nam z gazety wyparuje. Zniknie też butelka Coli –  szoł każdego zadowoli.

Aha, mamy też D-lighty, ale nie wiem z czym się rymują.

 

Lewitujący StolikLewitujący stolik

Lewitujący stolik jest elementem wyposażenia każdego magika. Ten rekwizyt sceniczny przez cały występ może służyć za zwykł stolik (który jest również bardzo potrzebny). Iluzjonista bez większego problemu sprawi, że stolik zacznie latać i tym samym zadziwi publiczność. Lewitujący Stolik to nietuzinkowy element wyposażenia i najlepszy przyjaciel iluzjonisty występującego na scenie…(Zobacz więcej)

Słój na Słodycze - Sweet Candy Vase

 

Słój na Słodycze

Sweet Candy Vase to rekwizyt sceniczny, dzięki któremu zadziwisz i rozbawisz każdą publiczność! Najmłodsi będą zachwyceni gdy w słoju pojawią się słodycze, a to przecież tylko jeden z wielu sposobów na wykorzystanie Sweet Candy Vase! …(Czytaj więcej)
Magiczna Kolorowanka - Świat Cyrku

 

Magiczna Kolorowanka – Świat Cyrku

Magiczna kolorowanka pozwala na rysowanie kształtów i wypełnianie ich kolorami w ciągu kilku chwil.

Świetnie się nadaje jako efekt dla dzieci, gwarantowany uśmiech na twarzy oraz pełne zaskoczenie gdy szkice wypełniają się kolorami.
Nauka tego rekwizytu…(Zobacz więcej)
D-Light sztuczka

 

D-light 2 sztuki

D-light to zestaw, z którym z łatwością oczarujesz każdy rodzaj publiczności. Możesz bawić się odrobinką światła – pojawiać ją tu i tam wedle swojej woli, co daje nieograniczone możliwości! Dobrze wyćwiczona i zaprezentowana sztuczka będzie poezją dla widzów, za którą Ty zbierzesz gromkie brawa! …(zobacz więcej)

 

Znikająca Butelka ColiZnikająca Butelka Coli

Sztuczka ze znikającą Colą to trick, którym możesz zadziwić nie tylko znajomych ale także liczną publiczność. Jedyne czego potrzebujesz jako magik to napój i chustka – tuż po tym jak zaprezentujesz swoim widzom pozornie niczym się nie wyróżniającą butelkę Coli wystarczy kilka czarodziejskich ruchów a po rekwizycie nie ma …(zobacz więcej)

 

 

Woda w Gazecie sztuczkaWoda w Gazecie

Woda w gazecie (Znikający Płyn) – Efekt z dziedziny iluzji scenicznej bądź salonowej w którym wykorzystujemy zwykłą gazetę i dowolny napój. Trik opiera swoją niesamowitość na tym że dowolny płyn lub ulubiony napój wlany do wnętrza wcześniej przygotowanej gazety, całkowicie znika. Gazeta może być obracana na …(Zobacz więcej)

Podobne wpisy