Kuglarstwo w 15. Edycji ,,Mam Talent”!

Opublikowano:

W zeszłą sobotę, drugiego marca, wystartował pierwszy odcinek piętnastego sezonu ,,Mam Talent”. Jest to wszystkim bardzo dobrze znany program, w którym można zaprezentować swoje talenty (niektórzy udowodnili, że nie tylko). W tym roku postanowiliśmy poprowadzić cykl krótkich podsumowań po każdym odcinku, omawiając występy osób ze społeczności kuglarskiej na naszym blogu. Jest to dość wyjątkowy program, ponieważ na ten moment to jedyne takie miejsce gdzie kuglarze mogą zaprezentować swoje umiejętności w telewizji.

Mam Talent, Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

            W pierwszym odcinku mieliśmy przyjemność zobaczyć tylko i aż jednego iluzjonistę, Tomasza Juszę. Wiele osób podczas występu poczuło się jak podczas wykładów w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Tomasz oczarował wszystkich pojawianiem piłeczki tenisowej z tableta, co już na samym początku zrobiło ogromne wrażenie na publiczności oraz jurorach. Następnie przesunął urządzeniem przed twarzą, na której pojawiły się okulary, jedne wybrane z pośród kilku w tablecie. Następnie pokazał parę sztuczek z bliska, które zawsze cieszą najbardziej. Jurorzy znają już numery z iluzjonistami, stąd Marcin Prokop zarządził pilnowanie portfeli oraz zegarków, przez co spotkał się ze śmiechem publiczności. Dla Agnieszki Chylińskiej oraz debiutującej Julii Wieniawy pojawił lizaka z ekranu telefonu. Oczywiście nie mogło zabraknąć sztuczek karcianych, juror wybiera kartę, która jako jedyna jest odwrócona w całej talii, a reszta okazuje się pusta. Karty są marki Phoenix, ale czy ktoś zgadnie jak nazywa się ten trik? 😉 Zachęcamy również do obejrzenia występu!

            W tym roku konkurencja zapowiada się naprawdę wielka, możemy jedynie zdradzić, że już w przyszłą sobotę będziecie mogli zobaczyć występ Macieja Pędy, którego nie raz mogliście zobaczyć na naszych mediach społecznościowych! Śledźcie uważnie naszego bloga, regularnie będziemy dla Was wrzucać takie ciekawostki! I oczywiście trzymajcie kciuki za naszych kuglarzy w ,,Mam Talent”.

Więcej o Sara Zalewska

Licencjonowana studentka dziennikarstwa, wachlarzystka w grupie ogniowej Enemy

Podobne wpisy

Leave a Reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Sara Zalewska
Sara Zalewska
Licencjonowana studentka dziennikarstwa, wachlarzystka w grupie ogniowej Enemy