Kuglarski sklep w Warszawie

Opublikowano:

sklepik_wawaW natłoku różnych wydarzeń jakoś zupełnie zapomnieliśmy się pochwalić nowym miejscem na mapie Warszawy. Jakiś czas temu otworzyliśmy sklep kuglarstwa, gdzie można zamówić lub kupić „od ręki” wszystko to, co jest na naszej stronie. Zdajemy sobie sprawę. że internetowe zdjęcia nie oddają w całości doznań rekwizytu, dlatego zapraszamy wszystkich tych, którzy wolą dotknąć, poczuć, sprawdzić na miejscu lub po prostu z nami pogadać. Bardzo chętnie doradzimy lub dobierzemy odpowiedni sprzęt do waszych potrzeb.
Jesteśmy w bardzo dogodnym miejscu przy Metrze Pole Mokotowskie (4 minuty z Centrum). Nasz adres to Al. Niepodległości 161/3. Idąc chodnikiem już z daleka powinniście zobaczyć nasz banner. Umiejscowieni jesteśmy na wysokim parterze i aby do nas się dostać należy nacisnąć specjalny guzik oznaczony naszym logiem. Dla zmotoryzowanych mamy także dobre wieści. Przed wejściem do naszego sklepu jest bezpłatny parking.
W grudniu jesteśmy dostępni od 9 do godziny 20. Mimo wszystko tym, którzy wybierają się do nas po godzinie 15 polecam wcześniej zadzwonić pod numer 606-404-561 i upewnić się, że będziemy na miejscu a nie np.: na poczcie, w warsztacie czy magazynie, gdzie trudno nam usłyszeć dzwonek.

Więcej o Julian

Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.

Podobne wpisy

Julian
Julianhttp://www.akrobatykawkole.pl
Absolwent Szkoły Cyrkowej, oraz Kaskaderskiej. Od lat zaangażowany w rozwój portalu i sklepu. Aktualnie jego nowym projektem jest akrobatyka w kole.