Kuglarski kalendarz na lipiec

Opublikowano:

stykowka-plakatyPrzed nami wiele propozycji i oczywiście trudne wybory. Miesiąc zaczyna się od dużej kumulacji weekendowej. W dniach 4 6 lipca odbywają się równocześnie:

Chciałoby się być na wszystkich ale to niemożliwe.

W drugim tygodniu (8-12.07) odbędzie się SLOT Art Fest w Lubiążu pod Wrocławiem. Bardzo duża impreza z mnóstwem warsztatów, koncertów i pozytywną energią.

Dla wielbicieli i wielbicielek hula – hoop od 11 do 13 odbędzie się Konwent hula hoop w Hanowerze a w nim weekend warsztatów z międzynarodowymi gwiazdami.

Od 19 do 27 lipca dzieje się największa impreza kuglarska w Europie, czyli EJC 2014 w tym roku w Irlandii. W między czasie także największa impreza tyle, że na świecie i odbywająca się w Polsce, czyli UHF – Urban Highline Festiwal, miejsce dla linoskoczków, którzy nie boją się chodzić między dachami zabytkowych budynków w Lublinie. W tym samym mieście i w tym samym czasie dzieją się jeszcze dwa wydarzenia. Jedno to Carnaval Sztuk-Mistrzów oraz Konferencja naukowa Nowy Cyrk i Sztuka w przestrzeni publicznej.

Na koniec miesiąca dla odprężenia możemy pojechać do Czarnej Dąbrówki, gdzie odbędzie się I Zlot Sztuki Kuglarskiej i szykować się do OFCA ale to już sierpniu więc może o tym napiszę oddzielnie 😉

Zachęcam do śledzenia na bieżąco wydarzeń w naszym KALENDARZU KUGLARSKIM oraz do dodawania informacji o swoich spotkaniach, warsztatach i zlotach.

 

Więcej o bas

Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła

Podobne wpisy

bas
bashttp://jednokolo.pl
Promotor kuglarstwa w Polsce oraz miłośnik jednego koła